Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt a mangát?...

Valaki ismeri ezt a mangát? Mi a címe?

Figyelt kérdés

A manga, vagy manga, vagy egy manhaw. Pontosan nem tudom, hogy melyik :( A tartalmában annyi van, hogy ez elején a csaj megkéri a bátyját, hogy vigye el őt a suliba motorral. A lány otthon hagyja a hegedűjét, stb. Aztán egy másik rész, hogy a fiú valami iskolai vezérrel beszél. Épp meg akarják büntetni. Majd az előbbi csaj jól beszél a 'nagymenőknek'. Először azt hinni, hogy a lányt is elverik, de aztán úgy döntenek, vagyis... Először suli után a bandából ketten elmennek a lányért, és valami helyre viszik. Aztán a tárgyra térve a vezető elmondja, hogy mit akar. Azt, hogy legyen a barátnője. Valami másik csaj nem akar leszállni róla, ezért gondolt erre a megoldásra. Ezzel 'fizet' a lány azért, amiért beszólt a nagyfőnöknek. A manhawban/mangában aztán szépen folynak az események, a lány végül csak a bandával jól, mert a suliban nem nézi jó szemmel a kapcsolat. Kicsit sem a félelem miatt, hanem mert az iskola legveszélyesebbjeinek fanklubjuk van. Szal értitek. Majd az lesz a vége, hogy egymásba szeretnek, vagy valami hasonló. Pontosan a végét nem tudom, mert akkor még nem jártam ott.

Még valami. Aki nem ért ehhez a mangás témához, léccives ne szóljon olyanokat be, hogy milyen nyelven beszélek. :) Előre is köszönöm a segítséget! Tavaly tavasz óta csak mostjutot eszembe, hogy talán itt valaki ismeri...


2012. ápr. 10. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!