Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sikerült időben befejezni...

Nem sikerült időben befejezni a szakdolgozatomat így most nem diplomázhatok a csoporttársaimmal, valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam, a sok problémám annyira elnyomta a kötelességtudatomat, hogy csak későn kaptam észbe, így most lecsúsztam a határidőről. :(

Tulajdonképp még nem kell nekem a diploma, mert egy évet a BA és MA képzés között dolgozni akarok, így nem is jelentkeztem sehová most februárban, szóval ez nem bánt, de annyira rossz érzés, hogy mindenki (pár kivétellel) most fog végezni és együtt lesznek, én meg kimaradok mindenből. :(


2012. ápr. 10. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
de miért, már le kellett adni? amúgy a legtöbben sok helyen 2-3 félév után "lemaradnak", nincs ebben semmi.
2012. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, ez csak egy feltevés volt, de elég valószínű, hogy így lesz. Kb. a fele van kész, de még nem is ellenőrizte a konzulensem, meg nem is ír vissza, a szünet miatt nem tudom elérni, és akkor még ott a másik fele, a határidő meg hétfő, vagyis inkább vasárnap, mert még vasárnap éjfélig fel kell tölteni a netre is :S

tudom, hogy előfordul, csak már hetek óta beszéljük, h milyen jó lesz és majd fotózkodunk együtt meg minden és a lustaságom miatt elbukom ezt a "jó bulit" a többiekkel

2012. ápr. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!