Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem el a saját...

Hogyan készítsem el a saját készítésű fotóalbumomat?

Figyelt kérdés
én szívecske formájúra gondoltam kartonból, szerintetek hogyan csináljam meg? /barátomnak lesz, ajándék/
2012. ápr. 10. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb ennél! Először is vágj ki rengeteg szívet kartonból, lehetőleg piros, vagy rózsaszín, de amilyen Neked tetszik. A szívek kivágásánál arra ügyelj, hogy a fotó "kényelmesen" elférjen benne, ne lógjon ki, de ne is legyen túl nagy a képhez képest ez a szív keret. Ha egyet megmérsz és kivágsz, azt használhatod sablonnak a többihez.Ha ez megvan, a szívek egyik szélét egy kicsit hajtsd meg, és azt lyukaszd ki, és valami jó színű, vastag fonallal kösd meg masnira. Gondolom ezt Te is tudtad, de jobb félni mint megijedni... :D A díszítés: Nekem a szivecskéről egyből az ugrott be, hogy rengeteg apró kis szívvel díszíthetnéd. Ezekből készíthetsz keretet a képek köré, dekorálhatod a nagy szívek szélét, és szerintem jól mutat ha ezek az apró dekor szivek mindenféle színűek. Ha egy kicsit "természet közelibb" dekorációt szeretnél, szedj minél több szép, színes virágot, préseld ki, aztán ragaszd fel a képek mellé. Jól jársz, ha erre a virágra egy oldalon tapadó fóliát ragasztasz, mert így a díszítés és a kép sem sérül. A képek mellé írhatsz dátumot, helyszínt, mi történik a képen, és egy hozzá illő idézetet is. Az album borítóját is díszítsd a képek köré választott dekorációval, de borító ne karton legye, hanem valamilyen filc anyag, gumi papír, tapéta, képeslap, 3D-s ragasztott kép, de akár gyöngyökkel is díszítheted, jó módszer még a decoupage, hullámpapír, mozaikkal való díszítés. A lehetőségek tárháza végtelen. Szólj ha kell segítség! :D
2012. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!