Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leveleznél velem elektronikus...

Leveleznél velem elektronikus úton?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és elsősorban pasikkal szeretnék levelezni 20 és 25 év között de az sem probléma ha lányok írnak de ugyan ilyen korban. Levelezésem célja új embereket megismerni. :) Tudom,sajnos vannak olyan emberek akiknek rossz emlékük van egy-egy régebbi levelezésükről. De én úgy gondolom ettől függetlenül egy próbát megér,illetve egy esélyt. Kort és nemet írjatok a hozzászólásotok mellé légyszíves.
2012. ápr. 11. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ezt az oldalt úgy hívják, hogy Gyakori kérdések. Nem társkereső.
2012. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen leveleznék. 20éves fiú.
2012. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ÉN NEM!
2012. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss de nem azért keresek levelező társat hogy egyben párt keressek. Arra a célra ott vannak a tárkeresőoldalak.. -.-" A levelezésem célja ha jól látom nem az hogy párkapcsolatot alakítsak ki,azt lehet bárhol máshol is! Talán ha elolvastad volna figyelmesen a leírtaimat akkor ezt most tudnád.. Másik meg.. Nem én vagyok itt az egyetlen ember aki feltett egy ilyen kérdést. Most azt hiszed,de nagyot tévedsz hogy okosabb lettél egy kioktatással :D Gratulálok :)
2012. ápr. 11. 13:22
 5/6 A kérdező kommentje:
13:20-as válaszolónak ha te nem minek írsz ide??
2012. ápr. 11. 13:23
 6/6 A kérdező kommentje:
13:17-es: Esetleg írhatnál egy bemutatkozó levelet privátba :)
2012. ápr. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!