Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni egy...

Hogyan tudnám elérni egy barátnőmnél, hogy egy kicsit jobban ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném elérni,hogy rajtam lógjon,bár igazából nekem nem lenne terhemre.Azt szeretném elérni,hogy sokkal jobban ragaszkodjon hozzám.Igazából ő osztálytársam is.A ragaszkodást úgy értem,hogy jobban jóba legyen velem,mint bárki mással az osztályból.:)

Ez lehet,hogy önző dolog,de már féléve egyedül ülök,de jövőre(11.osztályban) szeretném ha ő végig mellettem ülne:) sőt 12.-ben is.Meg többször legyen ideje rám csavarogni pld..:)


16/L


2012. ápr. 11. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Sajnos sehogy...nekem van egy "legjobb barátnőm" és bármennyire is szeretjük egymást...sose hallgat rám,nem mond el semmit és ki is beszél néha napján amikor úgyérzi hogy kell...o.O szóval szerintem nem lehet elérni h kötődjön... személy függő..ne erőltesd
2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,ezt hasznosnak értékeltem:)

még jöhetnek.:)

2012. ápr. 11. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. :/ Vagy neked kene nagyon megvaltoznod, de az meg neked nem lenne jo. Baratkozz masokkal is. Ha felenk vagy hozza, akkor noveld az onbizalmad (gugliban egy csomo tipp van xP meg itt is) es akkor menni fog. Ha pedig a tobbiek hulyek az osztalyodbol akkor jarj el valahova, keress valami sportot/szakkort amit szeretsz csinalni.
2012. máj. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sport meg szakkör szóba se jöhet,a környéken semmi értelmes nincsen,ráadásul most a szüleim is anyagilag le vannak égve..az oka:apám alkoholista.:/ és volt elvonón.Oda is anyám cipelte el,látogattuk meg minden.Annyi esze nem volt,hogy ezután leszokott volna,hanem ugyanúgy folytatja,csak már egy fokkal ügyesebben:nem issza magát mindig full részegre.Aztán szegény anyám megveszi neki mindig az alkoholmentes söröket,mert hogy azt lehet.A múltkor beszélgettem vele(apámmal),amikor az elvonóról hazajött aztán kiderült h már az első nap ivott..akkor sem vett komolyan és sosem vett túl komolyan!16 éves vagyok és több eszem van,mint egy 62 évesnek..minek kellett ide jutnom?Szerencsére nem az ő gyereke vagyok vérszerint.Csak ő a hivatalos gyámom,anyával együtt.Anyát egy percig sem bánom,hogy ő a gyámom.Ja,amúgy örökbefogadtak.Szerintem ebben még semmi sem lenne,de ilyenkor örülök,hogy nem ő az apám.Borzasztó lenne tudni,hogy az ő génjei vannak bennem,de nem:DD

Na mindegy.Ja és akkor ugye nem volt hajlandó sosem busszal bemenni,hanem anyámnak kellett mindig kontrollra vinni.A doki most nem tudja,hogy iszik "apám".De ha most megtudná,akkor kontroll sem lenne szükséges.

Anyám mindig őt védi,ha mostanába elkezdek vele egy kicsit bunkózni.Na de miért őt védi?Sosem értettem,hogy miért fontosabb neki az apám,a keresztanyám és mindenki más..:( inkább akkor ne is fogadtak volna örökbe..áhh..



Sok probléma van,az anyagi problémák pedig csak innen származnak..:S

2012. máj. 26. 08:44
 5/6 anonim válasza:

pröbálj kedveskedivele és ha úgyérzed ez se használ próbáljb kitúrni a másik csajt!

ha nem használ akkor valaki mást szerez magadnak lb-k lesztek és akkor majd féltékeny lesz ha jobban lesztek ti mint ők ketten és jobb dolgokat csináltok meglátod hogy valoszinűleg vissza jön hozzád!


az lb azt jelenti hogy leggjobb barátnők!

majd mond ha mi történt!

2012. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kitúrni a régi barátokat nem akarom és sosem fogom tudni és nem is tudnám:)

Sosem lenne szerintem féltékeny,bár a múltkor nézett,mikor visszajött az egyik érettségizett csaj a suliba és megöleltem őt is..:) mert nem nagyon szoktam ölelgetni senkit,csak akit jobban szeretek a többieknél:D (hogy mindenki tudja,hogy ki hova tartozik,és a fontossági sorrendet is tudják)

Ja és mivel tudnék kedveskedni neki?

2012. máj. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!