Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jön hozzánk egy ember, akivel...

Jön hozzánk egy ember, akivel életembe kétszer találkoztam, de az egyik baránőmnek nagyon jó barátnője. Hogyan tudnám elérni, hogy nálunk szuperül érezze magát, és hozzám is átjöjjön mindig?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt januárban lementem szánkózni az egyik barátnőmhöz. Ott volt nála az Ausztria barátnője, aki eredetileg magyar, csak ausztriába költöztel. (a barátnőm és az ő barátnőjének a mamáik nayon jó barátnők. ) Én nagyon jól éreztem magam az Ausztria lánnyal, és másnap is hármasba szánkóztunk. (késöbb kiderült, hogy a szüleim és az ausztriai lány szülei gyerekkori legjobb barátok voltak) és most tavaszi szünetbe jön hozzám is az ausztriai lány, és hogyan tudnám azt elérni, hog hozzám is jöjjön el mindig? Hogan tudnám elérni, hogy szuperül érezze magát?

2012. ápr. 1. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, ne önzősködj, de ne is legyél pincsikutya, beszéljétek meg a programokat, és olyanokat csináljatok, ami mindkettőtöknek jó.
2012. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!