Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Pöttyös ( minden 5. nyer)...

A Pöttyös ( minden 5. nyer) akciója szerintetek csalás? Nincs tippetek melyik termékben a legnagyobb az esélye a Kódos nyereményeknek? És azt meg esetleg sejtitek, hogy még hány darab szabad Iphone és Ipad van?

Figyelt kérdés
48 kódot küldtem be...egy sem nyert. 9-10 zacskóban az volt, hogy új terméket nyert. Azokat vissza is cseréltem.
2012. ápr. 11. 20:00
 1/6 anonim válasza:
igen csalás szokott lenni. de ha 5 papír eggyezik amit az minden 5. nyer akkor kapsz olyat minden 5 nyer akkor azt szorozd meg: 5.5=25 papirnak kell jónak lenni és azokat kell beküldeni sztem.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalás, de ha jobban átgondolod az a 5,55,555 nyeremény vagy hány darab van NAGYON kevés...


Nekem is van facebookon ismerősöm aki 50 rudit tolt be az első két hétben...


De ez megint sima matek... kevés a tárgynyeremény aránya az összes legyártott túrórudihoz képest.


A "minden 5. nyer" meg nagyon jó szlogen arra hogy megtévsszen minket... olyan mintha azt sugallná hogy minden 5. rudival nyerhetünk egy iPhone-t...


De ha csomagot veszel akkor te is rájössz, az 5. általában ajándék rudi nyereményt rejt.


Nem átverés a dolog, csak nagy csalódás azoknak akik azt hitték nagy esélyük van megcsípni valamit klassz tárgynyereményt...

2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arról nem tudtok valamilyen infót, hogy hány Iphone-t és Ipad-t nyertek meg?
2012. ápr. 11. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

hát jó lenne valamelyik nyereményjáték összegyűjtős oldalon egy ilyen forumot vezetni...

vagy facebookon egy ilyen csoportot indítani...


de valóban nagyon kevés az az

5 iPad

55 iPhone

555 pendrive

hogy totálisan nem éri meg ezért enni a sok rudit...

2012. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rudival csomószor nyertem már.általában még több rudit
2012. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rapper001 válasza:

Video: Pöttyös Ötös nyereményjáték - Pendrive nyerés pillanata


http://www.youtube.com/watch?v=AAse-c7EZcI

2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!