Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy 2012....

Mit jelent az, hogy 2012. December 23-a után új időszámítás kezdődik!?

Figyelt kérdés
Olvastam a Wikipédiát Maya Naptár stb.kérlek szépen világosítsatok fel részletesen aki jobban tudja!?

#világvége #Hangulatok.
2012. ápr. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmit nem jelent.

A Maya naptár csak eddig csinálta meg a naptárukat, és most lesz a legnagyobb időegységük vége, kezdődik egy új nagy időegység.


Olyan mint egy évezredforduló, csak más számokkal. A Mayáknak nagy esemény, nekünk csak azért, mert azt mondják, világvége lesz.


Józan ésszel: Nem lesz semmi érdekes, egy új ciklus kezdődik a maya naptárban.

2012. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne tudom mit paráznak ennyit a maya naptáron... ennyi erővel ha egy idegenhez kerülne a mi földi naptárunk akkor most paráznia kéne hogy december 31-én vége az univerzumnak?


egy naptárat nem lehet "végtelen" időre elkészíteni...

2012. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elvileg azért volt félreértés mert valamit rosszul fordítottak le a maya naptárból és úgy értelmezték h világ vége de ez nem igaz:D
2012. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!