Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is fáj a feje ezen a...

Másnak is fáj a feje ezen a napon? És ha igen, mivel probáljátok elmulasztani gyógyszer kivételével?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon, ráadásul alig látok és szédülök tőle.

Hideg borogatás, és megyek aludni.

Jobbulást...

2009. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olykor szokott segíteni a kávé. Persze nem árt tudni mi lehet az oka a fejfájásodnak. Nekem akkor szokott segíteni, amikor fronthatás van. Esetleg légzőgyakorlatok? Hallottam, hogy az is segíthet. Biztos mindenkinek kicsit másképp reagál a szervezete.

Jobbulást!

2009. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyógyszert ki kell zárni,akkor a legjobb,esetemben legalábbis az,ha besötétítek és lefekszem,kikapcsolok minden zajforrást.
2009. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát..migrénes vagyok...kávé az nem hat,légző gyakorlat sem.az alvás meg főleg nem,mert ha felkelek akkor csak mégjobban fáj.szal...nekem valszeg csak holnap fog elmúlni.ha csak nem valaki csodát javasol.jobbulást az elsőnek.
2009. jún. 18. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 5 napja fáj valamiért a fejem és olykor nagyon,máskor csak kicsit!:(
2009. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj már vagy 2 hete a változó frontok miatt, de nagyon sok ismerősöm így van vele. nekem a kávé segít, se csak akkor, ha még nem "fejlődött ki" nagyon a fájás. utána már csak a fejfájáscsillapító hat.
2009. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*de
2009. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is migrénes vagyok :( A frontokat figyelem állandóan a neten és szedek antifront kapszulát. Ez 85%-ban segíteni szokott. Ha már migrénesen kelek, akkor végem van. Szokott még használni egy isszonyú erős kávé egy egész citrom levével. Már ha meg bírod inni! De hatásos. Használok még Daedalon kúpot, az enyhít a rohamokon. Rengeteg ásványvizet iszom. A roham alatt hatásos még a váltó lábfürdő (hideg/forró. Volt, hogy nagyon erős chilit, paprikát ettem, az is bevált.

Sajnálom, hogy Te is szenvedsz, rohadt egy állapot! Isszonyúan szenvedek olykor én is tőle. JOBBULÁST Neked :)

2009. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már jól vagyok :) jah hát sajnos sokan szenvedünk emiatt...kár hogy nincs rá végleges megoldás...ugyanis én annyi gyógyszert szedek hogy már szinte a donalgin se mulasztja el :s

pedig csak 20 éves vagyok!!

2009. jún. 19. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!