Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom a menstruációs...

Hogyan tudom a menstruációs fájdalmakat gyógyszer NÉLKÜL enyhíteni v. elmulasztani?

Figyelt kérdés

egyszerű nagyon erős fájdalmaim vannak és kellene nagyon sűrgősen a segítség.Hozzá tenném, hogy amikor nekem megjön a menstruációm akkor előtte le betegedek láz, orr folyás, torokfájás, stb.

Kérlek segítsetek minél hamarabb!!!


14/L


2010. ápr. 8. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

aviva tornával.

vagy/és melegítő párnával a hasra derékra. nekem annyira enyhíti a meleg, mintha fájdalomcsillapítót vettem volna be.

2010. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A cickafark tea segíteni szokott, vegyél filtereset, és 2 dl forró vízbe beáztatod, majd kihűlve kortyolgatva megiszod reggel és este.
2010. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a gyógymód. Nálam egy meleg fürdő sokat segít, aztán pihenés az ágyban. És csoki, sok csoki. De ha nagyon fáj vegyél be valami fájdalom csillapítót.
2010. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért betegedsz le,mert legyengül az immunrendszered. próbáld meg erősíteni, c vitaminnal és immunerősítő tablettákkal.
2010. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem a borsmentatea szokott segíteni, de a cickafark is jó!
2010. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a meleg párna a legjobb.

Egyszer sikerült agyban megszüntetnem a fájdalmat, az is hatásos volt csak nagyon kellett hozzá koncentrálnom. Ha gondolod próbáld ki. Feküdj le nyugodt csöndes helyre és gondolj erősen a fájdalomra. Arra, hogy hol érzed. Próbáld ezt a fájdalmat úgy elképzelni, mint egy izzó gömböt. Ha ez sikerült, akkor gondolatban kezdd el ezt a gömböt szétszaggatni. Először csak apró darabokat tépj le belőle és képzeld, hogy "kirepülnek" a hasadon át. Ha eléggé koncentrálsz a végére sikerül teljesen "kiszaggatnod" magadból ezt a gömböt és elmúlik a fájdalom.

Nem kell lehurrogni, egyszer tényleg bevált nekem ez a módszer.

2010. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg párna, meleg fürdő
2010. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget.:)
2010. ápr. 8. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kibírod gzógzsyer nélkül akkor olzan nagzon erős fájdalmaid nem lehetnek. Nekem napi 2-3 Algoflex M, mert sajnos olzan napokon is dolgoyni és élni kell. Ha csak fekhetnék egésy nap, akkor talán kibírnám gzógzsyer nélkül, de syerintem akkor sem.Gyógyszer MELLETT csoki+tejeskávé, ami nekem segít és a melegítőpalack tényleg jó, de azt csak este, éjszaka tudom, mert munkahelyen, suliban az sem megy. És nekem még az Agnucaston tabletta jött be (nem gyógyszer, recept nélkül lehet kapni) de ezt nem csak mensikor kell bevenni, hanem mindennap kell szedni és kb. 2-3 hónap után kezd hatni, de ezt fog. gátló mellett nem lehet szedni, bár te még biztos nem szedsz, kicsi vagy még ahhoz.
2010. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a saját gépem, itt fel van cserélve a z és az y, elfelejtettem az elején átállítani.
2010. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!