Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mért zavar ez?

Mit tegyek? Mért zavar ez?

Figyelt kérdés
Az van h mindig voltak barátaim,most is vannak barátnőim, de sose voltam senkinek a legjobb barátja,meg nekem se volt legjobb barátom.Nem tudom mért most kezdett ez zavarni,de szar érzés.Azt se tudom már néha hogy ők igazi barátaim-e vagy csak olyan ismerős félék.Meg ha suliba kell választani h kivel üljünk akkor mindenki azt választja persze akivel legjobban van,én meg olyannal ülök akit nem igazán kedvelek:/lehet gyerekes,de szerintetek mit kéne tennem?néha tiszta egyedül érzem magam:S
2012. ápr. 12. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Probálj meg más emberekkel is barátkozni, ne ragaszkodj görcsösen a régi, többé-kevésbé barátaidhoz. Lehet vannak emberek, akikre fel sem figyeltél eddig, és jobban megbecsülnének, mint a jelenlegi barátaid :)
2012. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!