Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asztalra tudnátok szép háttere...

Asztalra tudnátok szép hátteret linkelni?

Figyelt kérdés

Ami szerintetek szép, vagy nektek éppen ez van.

Olyat szeretnék,ami igényes, kicsit csajos, és nem minden 5. embernek az a háttere.



2012. ápr. 13. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy egyedi legyen a háttered ne "kérd el" más háttérképét. Tegyél ki saját fotót, vagy keress a google-ban háttereket.

:)

2012. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, probléma már meg van oldva, találtam szépeket :D
2012. ápr. 13. 17:04
 3/16 anonim ***** válasza:

Tessék, ez csajos és nekem nagyon bejön :)))

[link]

2012. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Téged meg lepontoztalak :):):) további szép napot
2012. ápr. 13. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:

1.Szerintem szép.

2.Nekem ez van.

3.Igényes.

4.Csajos.

5.Nem minden 5-ik embernek ez van.


Tehát pontosan miért is pontoztál le?

2012. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Először csak annyit mondtál, hogy "Tessék, ez csajos és nekem nagyon bejön :))) " Most ebből honnan tudjam, hogy neked is ilyen van? A csajos dolgot sem így értettem, 20/L vagyok...
2012. ápr. 13. 20:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor sem értem milyen megfontolásból pontoztál le.

És az hogy lány vagy semmit nem számít, mivel nem az volt a kérdésed, hogy milyen háttérképet ajánlunk neked, hanem hogy mi tetszik nekünk! És ha nekem éppen nem ez van az sem számít mivel azt írtad, hogy szép VAGY nektek ez van, tehát az egyik kritérium is elég ebből a kettőből.

Szóval akkor jóvátétel gyanánt tessék csak szépen felpontozni az utolsó 2 válaszomat :D

Am én meg 20/F, innen a különböző gondolkodás :D

2012. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

jólvan felpontoztalak, egyszer van gyereknap (fiúk később érnek :DD)

azért nem ártott volna odaírni, de már mindegy mert találtam nekem való hátteret

2012. ápr. 13. 21:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Fogsz te még sírni nekem, mikor 1 hónap múlva elunod, amit most találtál. Biztos valami rózsaszín Micimackók ugrálnak rajta(nők :S).
2012. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jááj miért keversz össze magaddal?:D:D semmi nő nincs rajta :D tükörbe nézek és látok egyet, viszont pálmafát, tengerpartot nem látok mindennap (ilyen a hátterem).

ha elunom is, én bajom nem?:D:D találtam egy oldalt ahol szerintem szép képek vannak és nem az az unalmas lanka félék.. :)

2012. ápr. 13. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!