Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszítetted el már a legjobb...

Veszítetted el már a legjobb barátodat/barátnődet? Miért? Később újra jóba lettetek?

Figyelt kérdés

Ha elveszítetted kinek a hibája volt, és hogyan sikerült feldolgoznod? Ezek után akartál másik legjobb barátot?



Azért érdekel mert én nem igazán tudok közel engedni magamat senkihez mióta nem beszélek a volt legjobb barátnőmmel mert félek az újjabb csalódástól.

Egy év után rámjött a sírás, mert nagyon hiányzik már egy jó barátnő akivel olyanokat is tudok csinálni amit pl. a családommal nemigazán lehet(mert más barátom rajta kívül nem volt mert mindig vele voltam szinte).

Eszembejutottak az együt töltött idők..és amennyire nem érdekelt először, hogy vége lett a barátságunknak, most annyira rossz, és nem tudom mit tegyek.


Megköszönném ha fordítanál rám pár percre. :(


2012. ápr. 13. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
csinálni, és megbeszélni*
2012. ápr. 13. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:

velem volt már ilyen és az ő hibájából vesztünk össze, aztán kibékültünk, de már nem olyan volt mint azelőtt, és lassan eltávolodtunk egymástól. ez egy évig tartott, és nagyon sokszor eszembe jutott, hogy mennyi mindenen mentünk keresztül együtt és nagyon hiányzott. egy évig szinte nem is beszéltünk, meg semmi, és aztán egy buliban összefutottunk, és elég sokat beszélgettünk, ezután egyre többet dumáltunk és mostanra kezd minden rendbe jönni és úgy örülök :D

igazából nem tudom megmondani, hogy mi változott meg, de örülök :D szerintem az idő sok mindent megold..


remélem kibékültök. sok szerencsét :)

2012. ápr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elveszítettem.5 évig lb-k voltunk,aztán mikor barátkozni kezdtek vele a "menők" engem elhagyott,szó szerint le se szart.Pár év eltelt ,másik iskolába is ment és azóta nem beszéltünk.
2012. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem volt egy tök jó fej barátom 1. osztály-tól 4.-ig voltunk jóban aztán, szerelmes lett valakibe és velem már nem is törődött. Amikor pedig mással is barátkozni próbáltam megsértődött. Soha többé nem lettünk beszélő viszonyban. Nem egy happy end , mi?
2014. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!