Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha létezne a vonzás törvénye,...

Ha létezne a vonzás törvénye, a csecsemők létre sem jöhetnének, mert nem gondoltak rá?

Figyelt kérdés
Alapvetően megcáfolok minde vallást logikai " gondoaltmenetekkel" és kiváncsi ,vagyok, ha szerintetek létezik a vonzás törvénye, akkor egy csecsemő hogy jön létre magától? Képtelen volt gondolni még rá...

2012. ápr. 14. 09:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki állandóan gondol rá, csak útban van mindig egy rossz kicsi tinilány :D.
2012. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha materialista szempontból nézzük a kérdést, egyszerű biológiai folyamat. Gyermekvállalás előtt minden párnak vannak vágyai, milyen legyen a gyermek. Persze azt mondják, - "csak egészséges legyen".... Hogy ennek van-e befolyása a tényleges "megtestesülésre", azt semmilyen felméréssel nem lehet igazolni.

Az asztrológiai szempontokat vallók azt állítják, az asztráltest - lélek dönti el, hol, milyen körülmények közé születik újjá, milyen próbatételeken akar átesni a végső megtisztulásig. Erre nincs racionális magyarázat, mivel senkinek nincs emléke a köztes létről. Bár igen sok elgondolkoztató könyvet olvastam ebben a témában, legtöbbnél azt a következtetést vontam le, - azért író, hogy hitelesen adjon elő történeteket.

2012. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert maga az anya és apa akarja hogy létre jöjjön. Egyébként meg nem MAGÁTÓL JÖN LÉTRE egy csecsemő. Esetleg elmeséljem hogyan?
2012. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De akkor is minden csak akkor jöhet létre, ha az illető bevonza, de ha létrejön egy baba, (egy üres elméjű egyén)

akkor képtelen arra gondolni, hogy létre fog jönni, vagy hogy tej kell neki... És ha nem gondol rá, akkor alapból nem is vonzhatja be a tejet például... De ez mindenre igaz, ha én arra gondolok tegyük fel, hogy például az egyik barátom eltöri a lábát, ő nem törheti el a lábát, csak ha ő is gondolt rá ! ez egy láncreakció, például arra gondolok, hogy eltörik a lába, és ezért holnap délután ő is erre gondol, aztán tényleg eltörik a lába, mert így bevonzottuk mindketten... De egy baba képtelen bevonzani valamit, amiről nem is tud, hogy létezik... Értitek a gondolatmenetemet?

2012. ápr. 21. 21:51
 5/28 A kérdező kommentje:
Talán ismerned kéen a vonzás törvényét, és utánna hozzászólni ! -.-"
2012. ápr. 21. 22:05
 6/28 anonim válasza:
ha nem gondolsz arra hogy nem lesz de arra sem hogy lesz akkor semmi nem áll az útjáb
2012. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
semmi sem következhet be az életedbe, csak az amit bevonzol..
2012. máj. 17. 14:09
 8/28 anonim ***** válasza:
majd biztos... most raktam egy tippmixet egy hete eszembe sem jutott hogy elmehet... persze, hogy elment... na erre mit mondasz?
2012. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ha 1 millió ember hisz a titokban, és mindenki arra gondol, hogy létezik a titok, és 1000nek ebből bejön a gondolata (a véletlennek köszönhetően) az onnantól kezdve elhiszi a titkot, pedig semmi köze nicns hozzá a titoknak..
2012. máj. 17. 18:22
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
ja és innentől jön az, hogy matematikai valószínűség alapján lehet bevonzani dolgokat :) látod milyen hülye vagy?!
2012. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!