Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki miért ül szombat este a...

Ki miért ül szombat este a számítógép előtt, ezt az oldalt olvasva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miért vannak fiatalok bulikban? Miért tombolnak éjjel, és alszanak fél vasárnap hasznosabb dolgok helyett?


És miért baj, ha valaki otthon van, olvas, valamelyik hobbijával foglalkozik, olvasgat a neten, vagy mondjuk filmet néz?

Azt miért kell lealázni, egy kis unalmas senkinek nyilvánítani (rosszindulatúak) vagy pedig sajnálni, hogy biztos baja lesz, visszasírja, nem kellene ilyennek lennie (jóindulatúak)?


Tegnap délután közösségben voltam, egy alkalmon, utána még kicsit együtt maradtunk. Ma sportoltam, fogok olvasni, próbáltam tanulni, több-kevesebb sikerrel, és egy-két témában infókat kerestem a neten. Ja, meg fotóztam is, mert hobbiból szoktam, most fogom esetleg egy-két képemet szerkesztgetni.

Szerintem azért eléggé jól telt a napom, nem szürkén, nem egyhangúan, és k**ra nincs joga senkinek leszólni!!

Miért, ti jobban csináljátok?

Én nem csinálom jobban, de ti se...

2012. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előző kommentemet, akinek nem inge, ne vegye magára.

Csak nagyon sokan beszólnak a magányosabb farkasoknak, és annyira idegesít, hogy azt csak a csillagozott szavakkal tudom leírni...



Egyébként szerintem két helyen tilos unatkozni (minimum két helyen): internetes számítógép előtt illetve könyvtárban.

2012. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Másnapos voltam tegnap,ennek a hatása még ma is érződött,ezért itt lébecolok.
2012. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!