Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombat óta nem tudom kiverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombat óta nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam haverom szülinapi buliján, ahol megtetszett az egyik haverja. Nagyon jó fej, poénos, ... nagyon jó volt az egész nap,de én titokba állandóan csak azt az egy pasit néztem. Keveset beszélgettünk, de az is több volt a semminél. De ő másba szerelmes. Az egyik osztálytársamba. Már lassan 2 éve. de ő dobta...amikor strandon volt és ott volt az a pasi akkor elkezdte a pasi a haverjaival együtt a csajt fröcskölni meg minden. De én nem ilyennek ismertem meg. Poénos, udvarias. Nem tudom, h bejövök-e neki, én másnap kezdetnek bejelöltem facebookon ő vissza is jelölt rögtön de azóta egyáltalán nem történt semmi. Am. azelőtt is ismertem már azt a pasit, de nem láttam túl gyakran, igazából annyira nem is néztem. Sajna elballagott most az idén suliból. Haveromnak nem mondom meg ezt, mert ő tuti továbbadná a pasinak..de valszeg gyakran jár haveromhoz a pasi, mert az anyja is ismeri meg tuti már sokszor volt náluk. Én még a nyáron lenézek haveromhoz egy párszor, (háromnegyed órára lakik innen) annak reményében hogy egyszercsak hátha betoppan a pasi =( 3napja egésznap rá gondolok, hirtelen estem bele...remélem hamar vége lesz ennek az egésznek mert már nem bírom =( ha nem lehet soha az enyém, remélem hamar kimegy a fejemből :'(:'( am. ő 19éves én 16
2011. júl. 19. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod verni a fejedből, akkor kezdésnek ne járkálj le a haverodhoz, hátha betoppan a srác:D Ha nem adod jelét a srácnak hogy érdekel, esetleg facebook-on, azt fogja hinni hogy a haverod tetszik neked. Próbálj meg vele kapcsolatba lépni inkább ha mindenképp szeretnéd. De ha másba szerelmes akkor eléggé esélytelen a dolog szerintem.
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te mi a jo büdös francra vársz amúgy? itt irod hogy fészbukon bejelölted és nem történt semmi azóta, szerinted mi a franc történne ha azt sem tudja hogy akarsz tőle valamit? talán kezdeményezni kéne...
2011. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem merek =/
2011. júl. 19. 18:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul megtudtam h a pasi hiteget minden csajt és csak a szexet akarja. Miért kellett ilyen pasiba beleszeretnem :(
2011. júl. 21. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok,egy házibuliban találkoztam egy sráccal,aki korábban nem jött be,de most nagyon megtetszett,viszont ő is másba szerelmes,és tudom h minden más csaj csak szórakozásra kell neki,és én csak egy lennék a sokból...bár mi már kavartunk,de ő csak szexet akarna,én meg nem tudom elfelejteni..persze sikerülni fog,de idővel csillapodni fog,remélhetőleg.
2011. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!