Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Big Time Rush fiúk Kendall,...

Zentai Betty kérdése:

A Big Time Rush fiúk Kendall, Logan, Carlos, James tényleg rosszban vannak? Tényleg csak egy össze válogatott banda? Nem is barátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 23:12
 1/10 anonim válasza:
csak a sorozat, vagyis a pénz miatt álltak össze egy rövid időre, tehát egyáltalán nem barátok
2012. ápr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos :( de a sorozat és a zenéjük jó
2012. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg pont az ellenkezőjét állítom. Ugyanis most voltak Hawaii-on nyaralni együtt.-.-
2012. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ez hülyeség... van egy interjú amiben Kendall azt mondja, hogy legjobb barátok, szinte tesók...
2012. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ohh,hát persze,biztos nem fogják bevallani,hogy ki nem állhatják egymást-.-mert a haver szerep miatt szimpatikusabbak az embereknek,mintha azt mondanák,hogy "Hé!igazából ki nem állhatom azokat az embereket,akivel együtt dolgozok,csak a kp miatt viselem el őket,mert a pénzért szinte bármit!"-Feltéve ha ez a helyzet.Nem tudom,lehet,hogy nem utálják egymást,csak éppen nem a legjobb haverok,hiszen ők tényleg csak egy összerakott banda,egy újabb tinisorozat miatt.

Ez a nyaralás is lehet egy sima PR fogás,nem bizonyítja,hogy jóban vannak.

2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez hulyeseg,mert mi Amerikaban elunk es mar lattam oket egyutt hulyeskedni es mar talalkoztam is veluk.Kisse csalodtam,mert a valosagban kicsit rindak,,de dedikaltak a napszemcsim. Jah,es a velunk szemben levo apartmanban nyaraltak kozosen és mindik kg athallatszott a rohogesuk és a bulizas. Azert irok igy mert most is itt vagyunk kulfoldon es itt ugye nincs ekezetes szamitogep billentyuzet! :)
2013. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sziszi88 válasza:

igen vannak videók amelyben együtt hülyéskednek.

sokat vannak együtt.

2014. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tori17 válasza:
Ok a legjobb baratok Kendall is mondta mar hogy igazi legjobb haverok kulonben utana neztem es kiderult hogy a filmhez nem ossze valoatak hannem 4 legjobb bartot mondtak hogy csak olyanok jojjenek es ok negyen tennyleg Mineszotabol jottek erre a szerepre
2014. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tori17 válasza:

Itt a bizonyitek ezzeket a tenyeket ok maguk tetek fel az instagramra

1. James 12 éves volt, mikor először csókolózott.



2. A BTR előtt a fiúk mind gyermekkórusban énekeltek.



3. Kedvenc saját daluk a Worldwide.



4. James sokáig egy kőr király kártyalapot hordott magával, kabala gyanánt.



5. Logan tornász volt, mielőtt csatlakozott a BTR-hez.



6. Kendall középső neve Francis – csakúgy, mint nagymamájáé.



7. Mind egyetértenek abban, hogy a csapatban Logan a csajok kedvence.



8. A 90-es évek fiúbandái közül a srácok kedvence az NSYNC.



9. James és Carlos képzett búvár – még papírjuk is van róla.



10. Carlos fekete öves Taekwondo-s.



11. Logan,Carlos,James es Kendall a való életben is legjobb barátok.



12. Kendall kedvenc sportja a paintball – fiatalabb korában profi versenyző volt.



13. A fiúk minden fellépés előtt közösen énekelnek egy kis dalt.



14. A srácok a civil életben is sok időt töltenek együtt, sok közös programot szerveznek.



15. Mindegyik tag kőkemény Harry Potter rajongó.

2014. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szántó Patrik válasza:
igen tényleg egy össze válogatott banda!!! :(((( 2009-ben válogatták őket össze!! de 2010 nyarán mikor jobban meg ismerték egymást meg barátkoztak úgy döntötek hogy össze állnak egy kis ídőre és bandát allapítanak!!!!Most még azért áll a banda mert mi itt vagyunk nekik vagyis csak mi attunk áll még a banda!!!!
2014. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!