Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha találnátok...

Mit tennétek, ha találnátok egy palackpostát? És hogy reagálnátok, ha valaki megtalálná a tiéteket?

Figyelt kérdés
A barátom gyakran jár horgászni.Ma talált horgászat közben egy műanyag üveget,amiben fényképek vannak egy Ausztriában élő spanyol nyelvű srácról. Mivel pár képen rajta volt a neve,rákerestem fészbúkon. Írtam neki,hogy megtaláltuk a palackot,de fogalmam sincs,hogy fog rá reagálni. Az sem biztos,hogy emlékszik,mert a legkésőbb készült kép is 2008-as.

2012. ápr. 15. 01:45
 1/6 hapont ***** válasza:

Mérgelődnék, hogy valaki kiitta a szeszt.

De meg is lepődnék, ha találnék ilyet, mert egy nagyváros kellős szélén lakom...

(csatorna?)

2012. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Duna hozta kincs. :) De még mindig nem reagált a srác...
2012. ápr. 15. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszene ha valaki miután megtalálta írna :D

majd ha tengeri hajóútra megyek szórok el pár palackpostát :D

2012. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Látom, hogy kicsit régi a kérdés, de én időnként feladok palackpostát a Dunán (a Duna mellett élek) egyszerre több darabot, párra mindig jön válasz, néha csak pár utcával lejjebb kiveti a víz, néha igen messzire eljut :-)

Örülök neki, ha kapok választ, elvégre ezért dobtam a vízbe :-D


A srác válaszolt aztán? Mit szólt?

2014. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A srác végül reagált. Igaz,meglepődött,mert nem ő adta fel. Nem tudta,hogy kerülhettek a képei egy palackba. Viszont amikor vissza akartam neki küldeni a palackot,nem volt hajlandó megadni a címét,szóval a palack még mindig nálam porosodik.
2014. márc. 28. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
De romantikus, lehet egy lány dobta a vízbe, aki szerelmes volt belé. :')
2014. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!