Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 15 éves lányom a minap...

A 15 éves lányom a minap vallotta be a család előtt hogy biszexuális. Ti mit reagálnátok? Anyukák? Szülők?

Figyelt kérdés
A lányom leült velünk beszélgetni és kiderült hogy barátnője is van már több hónapja.Nem ítélem el emiatt de még nem tudom mit reagáljak. Ti mit szólnátok? előre köszönöm a válaszokat 31/N
2012. ápr. 4. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Hát én a helyedben leülnék a férjemmel beszélgetni és megbeszélném vele,hogy hol ronthattuk el a gyermek nevelését
2012. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Ez sajnos manapság "menő". Vagy csak divatból csinálja ezt sok lány. Tény, hogy a lányok vonzódnak egy kicsit a saját nemükhöz,de általában kinövik. Úgyis felnő, és megkomolyodik.

15 éves vagyok, és lány azért tudom. Ráadásul olyan suliba járok, ahol a lányok 90%-a "biszex".

2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
15 éves. Még annyi minden változhat. Lehet hogy még Ő sincs tisztában magával. Azt hiszem, hagynám hogy tegyen úgy, ahogy neki jó, ahogy boldog. Ha ilyen nyílt veletek, nem rontottatok el semmit.
2012. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
1%

gratulálok szülők ezúton is elnyertétek a lányom 1 igazi DIVAT RIBANC aki minden bizonnyal a barátait követve átvette az ő stílusukat. és annyira nyomorult, nyomorék, szánalmas kis 15 éves pi.csa, hogy ennél hülyébb nevelést nem is kaphatott volna.

nem szemétkedni akarok, és ne is haragudj, hogy ilyeneket írok, de az esetek nagy többségében ez az igazság.

19F

2012. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmit.
2012. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
ha 16 évesen szülted már az is elég fura..
2012. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te szegény 4-es. A kérdés szülőkhöz szólt. Te aztán komoly nevelést kaphattál.
2012. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

itt bármelyik csira is azt hiszi hogy joga van beleszólni egy szülö nevelésébe? szólj ha te jobban csináltad,vagy bármelyik orroló válaszoló, szánalmas, krédezö ne is hallgass rájuk, 6 évig tanultam ezt csak jobban tudom.


első körben valóban felmerülhet "divat" hullám de ha az lenne nem hónapokon át tartana már egy tartós kapcsolat.


ezenfelül a szociális nézetei változhatnak,lehet egyfajta labilis életvitelben van,száz oka lehet ennek (és nem a szülö nevelése elsősorban amugy)


a legokosabb dolog hogy elfogadod,hiszen ha jol érzi magát,az neked is a legjobb, és itt nem a szülö a fontos, hanem a szülönek is az hogy a gyereke jól érezze magát.felejtsd el az ilyen hol rontottuk el szövegeket, semmi köze ilyesmihet (szivlapáttal verném nyakba amelyik ilyesmit feltételez)hiszen ha alapból aggódsz,kérdezel a lányoddal kapcsolatban nem hiszem hogy rosz szülö lehetsz ugye.


ha megváltozik ,kinövi, ugylesz ha nem, nem. de ha kérdésed van erröl bövebben, irj privátot.

2012. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Olvastam egy pár ezzel kapcsolatos kérdést az oldalon. Amit észrevettem, hogy egy 14-15-16 éves emberre szinte mindig azt mondják: MAJD KINÖVI, meg hogy DIVAT. Lóf@szt. Fogjátok fel végre, hogy van biszexualitás és van homoszexualitás. Egy 15 éves ember, akinek több hónapja kapcsolata van jó eséllyel nagyon is tudja, hogy mit akar. A válaszom pedig: a lány tegye azt, amit a szíve diktál és legyen boldog.
2012. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha az én gyerekem állna elém ezzel, akkor biztos, hogy elmondanám neki, hogy mindenben számíthat rám, mellette állnék, hiszen nem biztos, hogy könnyű neki elfogadni a másságát.

Azt gondolom, hogy szerencsés helyzetben vagy, mert megbízik benned/bennetek a lányod, hogy ezt elmondta. Sok gyerek/felnőtt nem meri bevallani, mert félnek az elutasítástól, meg nem értéstől.

2012. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!