Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka a népszámlálási...

Milyen munka a népszámlálási adatfeldolgozó? (Számítógépbe adatbevitel? )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 16:55
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez engem is érint, épp tegnap kaptam kézhez a Munkaügyi Központban ezt az álláslehetőséget. Kötelező elvileg elvállalni, legalább is ezt mondta az ügyintéző, különben elveszítem a támogatást. A fizetésről sem tudni semmit, nyilván majd az április 24-i tájékoztatón tudunk meg valamit! Én ezt találtam:

[link]

2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvastam és kicsit közelebb kerültem a dologhoz!
2012. ápr. 19. 08:22
 3/6 anonim válasza:
100%

Annyit még kiderítettem, hogy ez közmunkának minősül és mivel középfokú végzettséghez kötött, ezért max 81 ezer fizethető érte, ha jól értettem...

Szóval jobb, ha keresel más helyet, ez épp az éhenhaláshoz elegendő....

2012. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bruttó 108 ezerről hallottam, amikor még úgy volt, hogy februárban kezdetét veheti a rögzítés.
2012. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nos, azóta változtak a dolgok!

Válság van! :)

2012. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megtudtam a számomra fontos dolgokat! Voltam teszten is, de az interjút már kihagytam. Üdv. Mindenkinek!
2012. máj. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!