Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Rammstei...

Nektek hogy tetszik a Rammstein és Marilyn Manson közös zenéje?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 19:45
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
mia cime?
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Beautiful people.Szerintem nem a Rammtein stílusa.
2012. ápr. 17. 10:59
 3/34 Hejdi válasza:

Tényleg nem az ő stílusuk..de nekem bejön..:D

mondjuk Manson-nal nagyon nem szimpatizálok...És Till-t is nagyon hiányoltam..(mondjuk ez egy Manson szám eredetileg..de akkor is.)

2012. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hejdi.Te már voltál a koncertjükön?Melyik a kedvenc számod?
2012. ápr. 17. 14:29
 5/34 Hejdi válasza:

Sajnos nem..Novemberben majdnem eljutottam..De apu kollegájáék nem mentek..és 14 évesen nem engedtek egyedül.Bár ezt megis értem..nemis mentem volna el egyedül.xD

Úgy nemtudok kiemelni egyet sem..mostanában legtöbbször a Weidmans heil és a sonne megy nállam.:)

És te voltál?Neked melyik a kedvenc számod?

2012. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

szegény Hejdi :(

én voltam a novemberi koncerten

amúgy nekem a kedvencem a Rammstein és Marilyn Manson-t is hallgatok néha de a kettő együtt nekem valahogy fura

+ Till nélkül Rammstein? Hagyjuk már

2012. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Hejdi válasza:
Mansonnak csak Tainted love című számának az elejét bírom..Till nélkül nem Rammstein a Rammstein..mondjuk egyik tag nélkül se lenne igazi..
2012. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

#7

ez teljesen igaz

még Ollie hiánya is kézzel tapintható lenne, pedig ő mindig elbújik ott hátul a színpadon és nyugisan basszusozik hogy ne vegyük észre :D XD (csak poén)

2012. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Hejdi válasza:
a sok kis apróságból lesz érdekes a koncert.:D most gondolj bele..Flake tánca nélkül milyen lenne..vagy ahogy Paul gitározik.:D
2012. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nekem az Ich tu dir weh és a Moskau tetszik,bár majdnem az összes jó.Sajnos én se voltam,eddig még nem is jutott komolyabban eszembe,hogy menjek meg messze is lakom.Nem vagyok metálos meg hasonló,mégis nagyon szeretem őket.Ahhoz képest,hogy már nem mai csirkék,jó koncerteket csinálnak(bár régebben jobbakat,dehát csak nem bírják annyira most már :D)Na És élőbe hogy néznek ki?Főleg Richard és Till érdekelne.
2012. ápr. 17. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!