Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Rammstei...

Nektek hogy tetszik a Rammstein és Marilyn Manson közös zenéje?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 19:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

My world :D


Amúgy, lehetett nyerni belépőt a backstage-be, de sajnos én ezt túl későn tudtam meg... :'(

2012. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Hejdi válasza:
Lehetett nyerni jegyet?:O
2012. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Szerintem a New York city és My world.Tudom hogy hülye kérdés,de a koncert alatt milyen a kedvük?Élvezik vagy már a tökük tele van az utazással meg mindennel?:D
2012. ápr. 18. 17:31
 24/34 anonim ***** válasza:

Biztos élvezik :D

Till ott állatkodott a színpadon vágta a grimaszokat meg dobálta Flake-t :D

Amúgy a Bück dich alatt nagyon hozták a formájukat

ott is olyanokat toltak :D

áh ezt nem lehet nem élvezni

ha nem élveznék egyáltalán nem itt tartanának

2012. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

szerintem élvezték a koncertet


amúgy, igen, volt a backstage-be jegy... :/ a Blikk vagy valami más szennylap sorsolta ki, a kérdésekre helyesen válaszolók között... :P (minden kérdésre a válasz ott volt a szövegben)


milyen jó lett volna megnyerni :( ...

2012. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Biztos jó lehet a backstagebe bemenni.Ilyenkor minden tag kijön?gondolom látványos lehet,főleg amelyiket az arcukra tesznek(lángszóró vagy mi a neve).Az első sorba mennyi a jegy ára?Nektek ki a kedvencetek?
2012. ápr. 18. 19:31
 27/34 anonim ***** válasza:

2010-be asszem 18E volt, tavaly 20E volt a jegy ára kiemelten...


Amúgy nem tudom eldönteni hogy melyik a kedvenc tagom, mindegyiket más miatt szeretem :3

2012. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
köszi utolsó,hát nem olcsó,de valakinek megéri:)A pestieknek jó,mert csak x ezer forint,de én messze lakok és az utazási díj is pluszba jön,meg a szállás is.amúgy te voltál koncerten?
2012. ápr. 18. 20:17
 29/34 anonim ***** válasza:

voltam, Made in Germany-n, kiemelten :D


Igen, tényleg nem olcsó, de egyértelműen megéri :D ...Amúgy én is jó messze lakok Budapesttől :P

2012. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Utolsó.Te tudtál hol aludni?Tényleg sok a jegyért,dehát őket is ki kell fizetni és ha az az ember rak félre pénzt akkor néha ki lehet bírni :)És láttátok az irigy hónaljmirigy paródiáját?(Úgy emlékszem az asche zu asche ment alatta)
2012. ápr. 19. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!