Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplay-sek! Szerintetek...

Cosplay-sek! Szerintetek beöltözhetnék a kedvenc karakteremnek?

Figyelt kérdés
Nyáron elmennék conra a barátnőmmel, s beakarnél öltözni a Death Note-ból Nearnek, mivel ő a kedvenc karakterem. Csak annyi a problémám, hogy szemüveges vagyok és kék szemem van. Probléma lenne ha így lennék Near-nek beöltözve? Várom a válaszotokat! :) 21/F

2012. ápr. 17. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem probléma. :) Ha a jelmez, meg a többi dolog (pl. paróka, mert ugye Nearnek fehér a haja) stimmel, akkor totál rendben van. :D

A legfontosabb meg igazából az, hogy jól érezd magad. :) (Én ugyan még nem voltam egy conon sem (de be van tervezve^^), viszont abban biztos vagyok, hogy nagyon fogod élvezni. :D)

2012. ápr. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van, ha szemüvegben lehetek Near :) Mert sajnos szemüveg nélkül nagyon homályosan látok, kontaklencsét meg egy napért nem fogok venni :) Én sem voltam még con-on, ezért a nyárira elfogok menni :D Tuti jó buli lesz :)
2012. ápr. 22. 15:47
 3/4 SoundscapeToArdor válasza:
A kék szem nem probléma, nekem a világosbarna szemem a legtöbb képen feketének látszott. Amúgy meg egy szakállas Yachiru/Zoey után szerintem mindenki el fog viselni egy szemüveges Near-t. Sőt, esetleg még tetszeni is fog nekik. :)
2012. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SoundspacetoArdor! :)


Remélem, hogy nem lesz akkor probléma szemüvegesként Near-t cp-zni :) Meg akkor, hátha fog tetszeni sok mindenkinek :) Ha ott leszek, remélem akkor felfogtok ismerni :D

2012. ápr. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!