Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Kinek mi a véleménye a...

Pimpaa2 kérdése:

Üdv. Kinek mi a véleménye a stihl 026-os gépről. Megbízható?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 12:37
 1/1 Metzgermeister válasza:

Üdv.

A profi kategória második legkisebb gépe (és a profi itt nem csak egy jelző) gallyazásra tűzifa vágására első osztályú akár napi 16-18órában is. Tapasztalatból mondom. Az új változata az MS260 szinte teljesen ugyanaz. Ha ápolod (normális olajok, takarítgatás) meglátod nem csalódsz benne. Bár nem tudom hogy pontosan mire kellene neked de van neki hátránya is méghozzá nem egy atomreaktor gép azért azt egy 50,2ccm géptől nem lehet elvárni hogy szétszakítsa a világot de szépen nyugodtan 30-35cm-es fákat lehet vele vágni de ennek megfelelően könnyű is a gép. Tartósságról meg csak annyit hogy amivel én dolgoztam

többnyire erdőn kb.: 15 éves és eddig csak lap, lánc meg lánckerék lett rajta cserélve (kopás) most kb 700-800liter elfogyasztott benzinnél tart pedig nem eszik sokat.

2012. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!