Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legyek önző? (költözés)

Legyek önző? (költözés)

Figyelt kérdés

albérletben lakom 3 hónapja 4 lánnyal. diákok vagyunk mind. viszont senkivel nem jövök ki olyan jól, lehet hogy azért mert nagyon fent sincsenek. szobatársam pl hétfőn jön, szerdán már megy. nagyon sokat vagyok ott egyedül.

na most: nagyon nagyot csalódtam, egy pár napja enni nem tudok, annyira rosszul vagyok. kihagytam két nap sulit, de muszáj visszamennem. de oda nem akarok. holnap viszont felköltözhetnék kollégiumba a barátnőimhez, ami nagyon nagyban segítene abban, hogy ebben a hónapban még tudjak tanulni, koncentrálni.

a gond az, hogy akkor nekik többet kell fizetniük jövő hónapban. fejenként 3500-al. következő hónapban viszont csak 5000-et, mert adtak kauciót. kb annyi lenne nekik ez a két hónap, mint télen egy hónap.

de nagyon nem örülnek neki, tudom én is, hogy valamilyen szinten kitolok velük, és még ha nem is vagyok velüük jóban, akkor is lelkiismeret furdalásom van. de egyszerűen rosszul leszek ha arra gondolok, hogy még 1 hónapot ott kell lennem. a koli messze van tőlük, a barátaimmal egy héten egyszer ha találkozom.


2012. ápr. 17. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
említetted már nekik?
2012. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy örök mondás:Neked csak akkor lesz jó,ha más valakinek rossz!És ugye milyen igaz?Figyelj:ez a te életed.Ők sem foglalkoznak veled.Nyugodt szívvel költözz el a barátaidhoz ahol jól érzed magad!!!
2012. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mondtam nekik, és eléggé kiakadtak. a főbérlőt is felhívtam, ő is azt mondta, hogy gondoljam át, mert velük tolok ki.
2012. ápr. 17. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy te fogsz szívni vagy ők. Döntened kell!
2012. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A főbérlő is csak a saját érdekét nézi.Biztos beparázott azon,hogy nem fogják tudni tovább fizetni és akkor ugrott a havi plusz bevétele.Látod? mindenki csak a saját érdekeit nézi.Lépj .....
2012. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 halibel ***** válasza:
Természetesen legyél önző. Különben neked lesz rossz.
2012. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legyél önző,ne készitsd ki magad,menj oda ahol jobb.


Ők sem tesznek semmit hogy neked jobb legyen,te miért tennél?

menj oda ahol szeretnek

2012. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
eljöttem már, nem bántam meg:)
2012. máj. 21. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!Az élet megy tovább....Szia
2012. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jól döntöttél


nekik az a pár ezer kibirható,neked viszont a közérzeted jobb lesz igy,és boldogabb leszel

2012. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!