Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felidegesítettem a legjobb...

Felidegesítettem a legjobb barátnőm, azzal hogy újra meg újra lerondáztam, ledagadtoztam magam. És .. furán viselkedik, és nagyon elege lehet az egészből. Mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés
Fészen beszélgettünk egy csoportba, ahol rondáztam magam, és mondta hogy ..... elege van már ebből... és elmegy... én mondtam neki, hogy nem csinálom ezt többet, de még mindig olyan, és nekem kicsit érzékeny a lelkem:\ az is eszembe jutott, egy pár pillanatra, hogy vagdosom magam, de ezt inkább hanyagoltam... Mit csináljak?:| sürgőős:(

2012. ápr. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőd helyében én is ugyanezt tettem volna. Nem értem minek nyafogni össze -vissza és sajnáltatni magad.
2012. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagdosd magad! Ne hanyagold. Nem tanították meg, hogy amit eltervezel, azt meg is kell valósítani? Te ronda dagadt kérdező!!
2012. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

g is kell valósítani? Te ronda dagadt kérdező!!


A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad


én ezt 100%ra értékelném inkább xd

2012. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
höhö 2. viccesvagymi?:'DD amugymeg nezavarjon, 57 kiló vagyok:'DD nyomorék. ezen a gec.zésen tultettemmagam, ezvan. és hidd el megvalósítom h pofánbszlak:DD
2012. ápr. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!