Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te félsz a repüléstől?

Te félsz a repüléstől?

Figyelt kérdés
Régen hetente repültem,de csak bevodkázva bírtam.Újra repülnöm kell!Ki vagyok!

2012. ápr. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, pedig az összes repülőbalesetről szóló dokumentumfilmet megnézem..

Vidáman nézegetek, ezt ajánlom Neked is, tudom ezt könnyű.

2012. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A repülésben nincs semmi félnivaló, teljesen biztonságos. A lezuhanás az ami k*rva veszélyes :D
2012. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is nézem az ilyeneket,lehet az is a baj.Ha van egy kis turbulencia már reszketek mint a nyárfalevél!Ja és igen,a zuhanás lehetősége is elég aggasztó!:)
2012. ápr. 18. 13:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem,volt már rá példa,hogy a másfél órás repülőút helyett a 14 órás vonatozást választottam mindössze 50 eurós külömbözettel,tehát nem a pénz miatt.Most ezt nem tudom megoldani 14 órás úton.3 gép,fel és leszállás!Úristen!!!
2012. ápr. 18. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbállak megnyugtatni turbulencia ügyben..

Járatok repülős ujságokat, sok mindent tudok ott olvasni, mert érdekel, amit az átlagember nem tud.

Gondolom tudod, mi az a G erő, a vadászpilóták 9 -ig bírják speciális ruhában, szóval a súlyod majdnem a 10-ese az eredetinek. Ez hat az izmaidra is. F1 pilóták 3-4 környékén "teljesítenek", mint maximum.

Amikor nekilódul a repülő a felszállásnak, az kb. 0,25..

És akkor: volt egy Jumbó, ami bajba került (nem, nem turbulencia, annál sokkal rosszabb), zuhant rendesen és amikor rendbeszedték a pilóták magukat és kivették a zuhanásból 6G-re húzták meg, ezt az érzékelők rögzítették.

Tudom ez soknak hangzik, az is, nem is bírta ki a repülő, meghajlott a szárnya, de rendben leszálltak!

Ennyit kibír, akkor egy kis turbulencia meg se kottyan neki.

Neked lehet, de a gépnek az semmi...

2012. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Tavaly volt utam, az igen húzós volt időben 2+12 óra. Arra lelkileg készül az ember, de nem mondom, hogy vidám mindvégig, inkább szükségszerű rossznak tekintem (de csak az ilyen hosszút, rövidebbet, max 3. óra, nem), de hát leszállás után várják az élmények, hiszen azért választotta...
2012. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Köszönöm a tudományos adatokat!Kinyomtatom és ezt fogom egész úton olvasgatni,hátha segít.Igen az biztos,hogy az élmények kárpótolnak mindenért,de mégis olyan jó volna csak úgy csettintésre oda teleportálni magam.Azért a vodkáról nem mondok le!:D
2012. ápr. 18. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Így igaz, ahogy mondod, nem vállalnám mégegyszer az összesen 25 órát, de sokszor gondolok arra, de jó lenne megint ott lenni, csak úgy sétálni, csak úgy megint, most már kötöttség nélkül nézelődni, és nem azt nézni, már megint indul tovább a busz.. Örök emlék marad a 2 hét Mexiko... Én erre költök és mondhatni rozzant autóval járok.

De minden évre kinézek valamit, persze közelebbiket...

2012. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te tuc repülni dejó már neked
2012. ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!