Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj a foghúzás?

Fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés

Holnap mennék foghúzásra, de nagyon félek tőle :((

19/L



2012. ápr. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ne félj, én anno 13 évesen mentem :) adnak injekciot, nem fáj annyira, csak érdekes érzés
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy adnak injekciót.. csak sajnos nekem tömésnél sem zsibbadt el soha.. és mindent éreztem :/ ezért is félek annyira..
2012. ápr. 17. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, az majd jó lesz valahogy! :) Vagy ha nem, akkor csak arra gondolj, milyen lesz, ha majd nem fog fájni (na jó, ez hulyeség :D ) Nem, de most komolyan, ha majd utána is fog fájni, találj minél tobb elfoglaltságot, hogy idod se legyen gondolni a fájásra! :)
2012. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a fogorvosod akkor nem. Egyszer elmentem fogat húzatni de nem rendelt a fogorvosom , így hát elmentem egy másikhoz. A szerencsétlen nem tudta kihúzni a fogam, azt mondta h nincs olyan fogólya amivel ki tudná húzni. Azt mondta h menjek vissza holnap addigra lesz. Elmentem másnap 3-szor adott injekciót mert olyan bénán szúrta h mindig ki folyt az érzéstelenítő és nem zsibbadt fel. Azt mondta menjek vissza egy hét múlva . De aztán már a saját fogorvosomhoz mentem el és ő kihúzta minden bénázás nélkül. Az injekció fájt egy kicsit de a húzásból semmit sem éreztem. Most nem olyan rég húzott ki egy másik fogamat és abból sem éreztem semmit.:) Szóval ha jó a fogorvosod akkor nem fog fályni :)
2012. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*el
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké! :) Köszönöm a válaszaitokat! Én eddig 2 fogorvosnál voltam és egyiknél sem zsibbadt el rendesen max egy nagyon kicsit... és mire hazaértem addigra zsibbadt el teljesen!
2012. ápr. 17. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban bírod a Lidokaint, vagy a doki bénázta el. Ha esetleg nem zsibbadna el az arcod szólj az orvosnak, és majd megoldja.
2012. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd a fogorvinak, hogy eddig mindig lassan zsibbadtál, és majd legfeljebb többet vár. Általában megkérdezi, ha nem ismer, hogy el van-e már zsibbadva, de legjobb, ha az elején megmondod h eddig ez volt.

Amúgy nem fáj. De lehet h csak úgy érzed h nem érzed a zsibbadást, és utána van olyan érzés mintha jobban zsibbadna?

Nekem bölcsességfogamat húzták, 10 percig elvoltak vele, csináltak vele mindent, de fájdalmat magát nem éreztem.

Majd írd meg itt milyen volt!

2012. ápr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!