Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dezodor vásárláskor szoktál/le...

Dezodor vásárláskor szoktál/lehet próbafújást csinálni?

Figyelt kérdés
Melyik üzletben lehet egyébként dezodort nyugodtan kipróbálni vásárlás előtt?

2012. ápr. 18. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tescoban senki se figyeli, lehet fujkálni, de mértékkel illik.

Mielőtt beteszem a kosárba, megrázom, mennyi van benne és nem azt veszem meg, amit már szétfujkáltak.

Bár nem feltétlen kell fújni vele. Ha csak megszagolod a "fújókánál", akkor is lehet érezni illatát. Én a fújókát szoktam szagolgatni.

2012. ápr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki végig fújkálja, aztán más meg viheti haza a fél flakont.
2012. ápr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet-e? Azt nem tudom.

Hogy szoktam-e? Igen, minden alkalommal, amikor valami új illatot készülök venni.

Egyrészt én a fújónál nem érzek semmit, másrészt persze, hogy megszagolhatod, hisz egy autót sem veszel meg anélkül, hogy kipróbáltad volna milyen benne ülni.

Tekintettel másokra persze, érdemes megnyomogatni őket, hogy érezd melyikből fújtak már ki és ha ilyen nincs, csak akkor újat 'feltörni'.

2012. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, múltkor az egyik srácra rá szóltak, mert többet is kipróbált egymás után, egy szó mint száz, nem szeretik, de próbálgasd nyugodtan, nem lesz belőle para...
2012. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hipermarketekben, akár egy egész tégelyt elfújkálhatsz a feltötők szemeláttára, leszarják. A szupermarketekben, meg a kisebb boltokban lehet, hogy szólnak. Bàr én akkor sem veszek meg úgy valamit, hogy nem próbáltam ki.
2012. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen én szoktamés a bolban nem szolnak semmit...erre mifelénk szabad...
2012. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!