Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az olyan ember aki...

Adri1922 kérdése:

Milyen az olyan ember aki megtagadja a gyerekét?

Figyelt kérdés

Teherbe estem a páromtól, el kellett vetetnem mert faképnél hagyott. Azt mondta hogy engem el fogad de a gyereket nem .

El is költözött. Hazudozott h ki megy külföldre holott nem is volt sehol. Ti mit tennétek a helyemben? Vele maradnátok?


2012. ápr. 19. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék vele semmi esetre sem.
2012. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
semmi esetre sem! Ne pazarold rá az életedet! Hátra arc és lépj tovább! Nem hiszem,hogy komolyan akar tőled valamit.
2012. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De azt mondja hogy szeret. csak azt nem toom neki elfelejteni hogy hazudott és h ezt mondta: téged el fogadlak de a gyereket nem. Ezt nem lehet félre érteni igaz? Magyarul megtagadta!! Vagy rosszul gonolom? Jah és az a távozás szó szerint el szökött.
2012. ápr. 19. 16:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt megértem én is h el kellett vetetni,mert nem volt munkánk. Mind a ketten hibásak vagyunk h nem védekeztünk. De akkor is miért igy.. nem értem
2012. ápr. 19. 16:13
 5/10 anonim válasza:
te komolyan azt hiszed szeret? Jó, nem akar gyereket oké. Szerintem akkor tagadná meg, ha először ő is akarná, majd születése után ott hagyná és nem törődne vele.Na de ilyen dolgokat hazudozni! Ha nem külföldön volt, akkor hol? 2. Voltam
2012. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állítólag otthon. Persze én nem hiszel el!!! Azzal érvelt hogy nem akart elvesziteni. Meg amiyen multja van csavargott, ivott.
2012. ápr. 19. 17:25
 7/10 anonim válasza:

ne törödj vele tényleg. Ahogy értelmezem,ez egy link pasi. Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

2.vagyok

2012. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 20 leszek. Ő meg 23 éves.
2012. ápr. 20. 07:01
 9/10 anonim válasza:

nagyon fiatal vagy még. Neked még élned kellene. Ő meg egy éretlen link pasi. Keress inkább egy normálisat. Mi lesz,ha tényleg besikeredik egy baba? Ott maradsz fiatalon, egyedül? Nem jó ez így!

2.

2012. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg jött az eszem gyógyszert szedek ugyhogy nem fog be sikerülni. De nagyon szeretem őt, nem toom elhagyni de mindenkinek jár egy esély vagy nem?
2012. ápr. 20. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!