Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne máshogy csinálnom?

Mit kéne máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés
14-15 év körüli gyerek vagyok és elég "érzékeny". Mindennapi kihívás számomra alkalmazkodni a környezetemben élő emberekhez.Nem vagyok autista és nincs semmilyen rendellenességem...Egyszerűen nem tudom felfogni miért bántják, teszik tönkre egymást az emberek.. Engem is állandóan piszkálnak iskolában, a tanárok szarnak rá, a szüleimet hiába hívnám be mert még jobban kiközösítenének és csesztetnének. Eddig is fenyegettek meg sokszor mert "visszavágtam"..(pl.:Mert azt mondták rám hogy csicskag***,csicska,meg hogy a többiek undorodnak tőlem és ezt nem fogadtam el..). Sokszor gondoltam rá hogy véget vetek az életemnek. Csak a szüleim szeretete, haverok, stb.. tartottak életben és az hogy Istennek valami célja van velem. Nagyon pesszimista vagyok és ezt szerencsére elég jól leplezem. Még a legjobb barátaim és a szüleim elől is..Mostanában is elég sok öröm ér, de valahogy nemigazán tudok örülni semminek.. Számomra a bánat olyan mint a tüsszentés, egyszerűen csak rám jön... Kérlek segítsetek.
2012. ápr. 19. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress magadnak célokat ÉS kezd is el a feléjük vezető első lépést.

Olvass könyveket. Sportolj, javaslom a harcművészetet, ezek legtöbbje lelki egyensúlyba tart amellett, hogy ki tudod vele adni az indulataidat is és bónusz, hogy még meg is tudod vele védeni magad és magabiztosságot ad. Esetleg vehetnél összeillesztendő maketteket, hogy a szabadidődben valami elterelje a figyelmedet. Próbálj amennyire csak lehet változtatni az életeden fizikailag is, kezdetnek rendezd át a szobád.

Az öngyilkosságot pedig nem ajánlom, mivel az halálos bűn és pokolra kerülsz érte.

2012. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát öngyilkos így se úgy se lennék, azt az ötletet már régen elvetettem. Egyet értek veled és próbálom is követni a tanácsaidat.Köszönöm :)
2012. ápr. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!