Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letezik olyan ikerbuggy ami...

Letezik olyan ikerbuggy ami tulajdonkeppen összevan csatolva ket buggy es ha ugy gondolom hogy külön szeretnem hasznalni akkor pedig külön egy- egy buggyban tolom (toljuk) a babakat?

Figyelt kérdés
Nyaralni keszülünk es a parom szeretne venni ket különallo buggyt,mivel a naggyal tavaly sem fertünk be több helyre sem...de nyaralas utan is kell majd buggy de akkor mar csak egyedül tolom ha ö dolgozik..szoval ha mar vennenk ez praktikus lenne...mastol mar hallottam hogy mintha latott volna ilyet..

2012. ápr. 19. 23:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Na mar meg is talaltam...ikerkapocsnak hivjak es a ket sportkocsit szepen össze lehet vele fogatni...vagy eppen ha külön kell akkor pedig gyorsan szetszedhetö..

(hatha meg egy ikres anyukanak hasznos lesz...csak azert irtam ki.. :-D)

2012. máj. 31. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!