Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék hozzám...

Hol ismerkedhetnék hozzám hasonló emberekkel? Vagy lassan kezd kihalni az én "fajtám"?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetem nem igazán ért meg, a korombelieket csak a piálás, bulizás meg pasizás érdekli. A szórakozás nekik a berúgásból áll. Én szeretek könyveket olvasni, festeni, rajzolni, írni, elmélkedni a világ dolgairól, spirituális témák iránt is érdeklődöm. A "barátaim" többnyire húzzák a szájukat ha ilyesmiről kezdek el beszélni. Persze azért én is szeretek vásárolgatni és sétálni mint a korombeli lányok de többnyire nagyon különbözöm tőlük és nincs közös témánk. Néha eléggé egyedül érzem magam ez miatt. Mit tegyek? Tőrödjek bele,hogy egyedül maradtam?


17/L


2009. jún. 20. 20:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Sajnos fősuliig még 2 évem van hátra. Eddig abban reménykedtem ,hogy majd ott jobb lesz de ezek szerint ebben sem lehetek annyira biztos.


Amúgy érdekelne az elméleted a kihalással kapcsolatban.

2009. jún. 21. 16:12
 22/24 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok.. ugyan az a véleményem,mint Neked és ugyanazokat a dolgokat szeretem , mint Te..Nem vagy egyedül..17/l
2009. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ilyen vagyok. Én sem szeretem a nagy bulikat, pia, cigi, drogok… sajnos manapság csak erről szólnak az ilyen bulik.

17 éves vagyok és engem sem értenek meg a korombeliek, így nem is beszélek nekik azokról a dolgokról, amik érdekelnek. Sokan kinevettek és úgy gondoltam, nem kell erről velük beszélni. Ha valaki szóba hozza a spiritualitás témát, akkor szívesen beszélek róla, de nem erőltetem. A felnőttek társasága viszont más. Mikor a saját korosztályom eltávolodott tőlem, vagy rájöttem, hogy sose leszek olyan, mint az átlagos tizenévesek, inkább a felnőttek társaságához próbáltam csatlakozni. Ennek hatására rengeteg barátra találtam.

Nem kell beletörődni, vagy feladni! Nem vagy egyedül ezzel. Csak lehet, hogy még nem jó társaságban keresed a hozzád hasonló embereket. Komolyabb, vagy, mint a tinik.

Én először kb 2 éve hallottam egy csapatról, előadásokat szoktak tartani az ország minden részében, még olykor külföldön is. Táborokat, tanfolyamokat szerveznek, amik igazán jó hangulatúak szoktak lenni.

Nem tudom, hogy vallásos vagy-e (én nem), de akár igen, akár nem, először igen furcsa az előadó, ugyanis van egy különleges előadási stílusa. Egy kicsit a vallás irányából közelíti meg a spiritualitást, és érthetően magyarázza meg a dolgokat. Különleges történetei meghallgatása után egy kicsit másképp tekint az ember az életre.

Tehát ha saját korosztályodban szeretnél hasonló érdeklődési körű embereket találni, elég nehéz dolgod lesz, de ha nem idegenkedsz a felnőtt társaságtól javaslom kukkants be erre a honlapra.

[link]


17/L

2009. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát, én is szeretek olvasni, irogatok, elmélkedek a világ dolgairól,a lélek halhatatlanságáról, Isten és ember viszonyáról, de bulikon iszok mint a güzü.Ha a buliban rendes, nekem tetsző lány is van, akkor nem iszok, hanem vele beszélgetek, táncolok stb, de ha nincs, irány a boroshordó.

Nem, nem vagy egyedül, és ha tenni akarsz valakit, szerezz barátot, aki neked megfelelő értékrenddel bír.

Ha pedig szexre vágysz, hálószobám ajtaja nyitva áll előtted.

2010. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!