Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék hozzám...

Hol ismerkedhetnék hozzám hasonló emberekkel? Vagy lassan kezd kihalni az én "fajtám"?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetem nem igazán ért meg, a korombelieket csak a piálás, bulizás meg pasizás érdekli. A szórakozás nekik a berúgásból áll. Én szeretek könyveket olvasni, festeni, rajzolni, írni, elmélkedni a világ dolgairól, spirituális témák iránt is érdeklődöm. A "barátaim" többnyire húzzák a szájukat ha ilyesmiről kezdek el beszélni. Persze azért én is szeretek vásárolgatni és sétálni mint a korombeli lányok de többnyire nagyon különbözöm tőlük és nincs közös témánk. Néha eléggé egyedül érzem magam ez miatt. Mit tegyek? Tőrödjek bele,hogy egyedül maradtam?


17/L


2009. jún. 20. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen , törődj bele és még ma akaszd is fel magad.
2009. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát ennél értelmesebb válaszra számítottam...
2009. jún. 20. 20:08
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Szerintem keress olyan társaságot akiket azok a témák érdeklik mint téged.Nem maradtál egyedül,csak még nem találtad meg azokat az embereket akiknek valóban a barátaidnak tudhatsz!


14/L

2009. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probalj,elmenni gyakran kulturalis helyekre, muzeumokba, szinhazba. Csak az a gond hogy uj emberekkel inkabb ismerosokon, baratokon keresztul lehet megismerkedni.

Nincs senki akinn keresztul megismertsz ilyen szemelyeket? Gondold at.


Egy lany

2009. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sok ilyen fiatal van,de akad még. Ismerkedhetnél mondjuk könyvtárban,vagy kiállításon,múzeumban,koncerten,fesztiválon. Meg persze ott van a net is bár az neccesebb,mert ki tudja milyen pszihopatával hoz össze a sors.


Sok szerencsét!

Egy hozzád hasonló 14 éves lány:)

2009. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Ha el is megyek szórakozni, maximum házibuli a közelebbi haverokkal. De ők sem olyanok mint én, nem hisznek bizonyos dolgokban,amiben én, ezért nem is lehet velük erről beszélgetni. Ebből kifolyólag igaz barátom nem is nagyon van,max egy. Plusz anya,aki olyan pont mint én. De nem sokára ő is elmegy, egyedül fogok élni. Sokszor néznek hülyének is,ha elkezdek beszélni azokról a dolgokról, amikben szilárdan hiszek(pl őrangyalok, reinkarnáció). Kikacagnak vagy lehülyéznek. Szóval nem haltunk még ki, csak ritkák vagyunk. :) Nem tudom,hol laksz, de valószínűleg nem közel hozzám ,mert én az Isten háta mögötti szabolcs megyében lakok, Nyíregyháza környékén, de keresgélj,hátha vannak a közeledben hozzánk hasonlók!

20/L

2009. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az a baj a környezetemben nem igazán van olyan ember aki szívesen eljönne velem előadásokra, kiállításokra vagy múzeumokba. Én is legfeljebb anyukámmal tudok engem érdeklő témákról beszélgetni. De azért majd igyekszem eljárni ide-oda egyedül is ,ez nem akadály, csak ugye így nehezebb ismerkedni.

2009. jún. 20. 20:29
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy somogyi vagyok de fel szoktam járni néha BP.-re. :)
2009. jún. 20. 20:30
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
megértelek, de azért ennyire nem kellene lenézni a többieket! 17 évesen azért nem muszáj ennyire komolynak lenni, néha te is elnézhetnél bulizni vagy ilyesmi. mindenkinek más az "értékrendje" főleg ilyen idősen. egyébként ha érdeklődsz a felsorolt témák iránt, akkor valamilyen módon gondolom kapcsolatba is lépsz hasonló emberekkel (könyvtár, szakkör vagy nemtudom mik ezek), nem? sztem próbálkozz kicsit barátkozni a mostani "barátaiddal" is, idővel rájönnek ők is, hogy értékesebb, ha az ember művelt és sokat tud, mint amikor valakihez hozzászólsz, és fogalma sincs miről beszélsz. vagy lehet nálad még később fog elkezdődni a bulizós korszak :D
2009. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem nézek én le senkit, sőt engem mindenféle ember érdekel, inkább az nem tetszik,ahogy ők viszonyulnak hozzám. Mert amint megtudják ,hogy engem milyen dolgok érdekelnek már furcsán néznek rám. A bulizás számomra nem azt jelenti amit nekik. Én nem szeretem a diszkókat a tücc-tücc zenét és a piálást. Persze néha el-el járok egy-két koncertre ( Münchenbe is képes voltam kimenni az egyik kedvenc japán előadóm miatt), szóval nem úgy kell elképzelni mint aki egész nap otthon ül. De a sors sajnos nem hozott még össze olyan emberekkel akik egy kicsit is nyitottak lennének az olyan témák iránt amik engem érdekelnek. Manapság az emberek többsége olyan szűk látókörű!
2009. jún. 20. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!