Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkát vállalhatnék...

Milyen diákmunkát vállalhatnék? 15/l

Figyelt kérdés

Hamarosan 15 leszek, és szeretném hasznossá tenni magam a nyár folyama alatt. Azt olvastam több helyen is, hogy szülői engedéllyel lehet diákmunkát vállalni.

Kerestem a neten- diákmunkás honlapokon, közvetítőknél, de mindenhol csak nappalis tagozatosokat keresnek.

Ha elmennék egy ilyen ilyen közvetítőirodába, kinevetnének, hogy mit akarok? Szegeden- és környékén találnék én munkát?



2012. ápr. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
16 éves kortól lehet hivatalosan..
2012. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 éves kortól szülői engedéllyel lehet munkát vállalni.


Ha van ismeretséged mondjuk egy cégnél, étteremnél, vagy akárhol, akkor talán könnyebb helyzetben vagy, de nyugodtan elmehetsz diákszövetkezetekhez is, de kell a szülői engedély. Ha nagyobb városban/környékén élsz, akkor mondjuk vállalhatsz gyerekfelügyeletet, segíthetsz idős/beteg embereknek, vagy akármi ilyesmi, bár ettől nem leszel milliomos, és azt sem hiszem, hogy sok alkalom adódna ilyen munkákra.

Adhatsz fel hirdetést, vagy akár ragasztgathatsz is ki Szegeden, ha akarsz, de az a baj, hogy manapság a "nagyok" sem találnak Mo-n munkát, nemhogy mi.


És ha hirdetést adsz fel, nagyon vigyázz, én ugyan tavaly talátam így 1 hétre munkát, de sok a perverz marha.

2012. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az infót.:)

tudom, hogy sok a perverz bunkó, de ezeket megpróbálom azért kikerülni. Én is ilyen gyermekfelügyeletre, hasonlókra gondoltam. s szegedi kiragasztgatás jó ötlet, írok egy pár lapot, és kiragasztom:D

melyik diákszövetkezetet ajánlod? én nem ismerek sokat, nincs tapasztalatom.

2012. ápr. 21. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is idén fogok először diákszövetkezethez menni, így nekem sincs sok tapasztalatom. Úgy gondoltam, hogy többnél is próbálkozom, bár ezt elvileg nem lehetne, de ki fogja tudni? Ezen az oldalon is körülnézhetsz, van néhány infó róluk, amit tapasztaltabb diákok írtak, vagy a diákszövetkezet oldalán megnézheted, hogy milyen és mennyi munkát ajánlanak. Ami felkerül a honlapra, az általában "maradék", vagyis attól jobbra is számíthatsz, ha bemész hozzájuk. Sok szerencsét!
2012. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi:D szerintem elmegyek, ha lesz időm 1-2 diákszövetkezethez, bár remélem kilátóban van számomra egy kis meló:D

Sok sikert neked is.:)

2012. ápr. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!