Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingatlan adás-vételének a...

Horvi74 kérdése:

Ingatlan adás-vételének a másolatát honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Én vagyok az eladó és vevő de sajnos minden papír az anyukám kezében illetve ügyvédjénél van,akik nem hajlandók kiadni.Okuk van rá.Hova forduljak?Az ügyvédnek biztos kellett valahova másolatot küldeni.Köszönöm

2012. ápr. 21. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

már előbb kellett volna résen lenni és a sarkadra állni, ha ismered


Nem kaptál az iratokból eladáskor?????

2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is tudom.Az összes papírt oda adtam neki,hiszen mindent ö intézett,mivel nyugdíjas és nagyon ráért,csak akkor szólt ha vm. alá kellett írnom.Magyarul most már tudom,hogy kihasznált.Ahogy ezeket aláírtam nem sokra rá el is költözött,engem lekileg teljesen kikészítve.
2012. ápr. 23. 12:36
 13/14 szekhely com válasza:

Szerintem nem érdemes tovább erről beszélni. Az első hozzászólásomban már megírtam, hogy hogyan szerezhető be az irat. Bementél érte? Vagy még mindig egyszerűbb a "nemtörődöm"-ség?

Nem bántani akarlak, de aki saját hibájából sem tanul...

2012. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat,az ügy folyamatban van.
2012. ápr. 25. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!