Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés

Még csak most szeretnék belekezdeni a tanulásba. Szóval elég kezdő vagyok. Szeretném megérdeklődni hogy milyen szintetizátor való nekem. Lehetőleg nem is a legprimitívebb de nem is a legprofibb hangszerre gondoltam. De azért tudjon sok funkciót, hangeffektet.

Olcsó áron szeretnék beszerezni egyet, mivel csupán hobbi szinten szeretném, szórakozásra. Kb úgy 10.000 Ft környékén, ha van ilyen. Mit tudtok ajánlani?



2012. ápr. 21. 17:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és fontos lenne még a zongora hangzás. Hogy valamilyen minőségben meglegyen benne.
2012. ápr. 21. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:
10ért életbe se, de még használtan se az fix.most zongorázni akarsz vagy mit?ami talán kezdődik valaho legy 4-5 oktávos casio, 50000 körül van. zongorahangzás persze szörnyü rajtuk..akormár vehetsz pianinót is 70-80ért.
2012. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!