Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legkedvesebb mondat,...

Mi volt a legkedvesebb mondat, amit valaha mondtak Neked?

Figyelt kérdés
Szerelmedtől a \'szeretlek\'-en kívül, mert úgyis mindenki azt írná. :) :)
2009. jún. 21. 11:18
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
kiváncsi vagyok, ki pontoz le minden választ. Nekem hasznosak voltak! Ne pontozzatok le senkit, jó?:)
2009. jún. 21. 13:38
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy reggel mielott elment a parom es felebredtem mert en is kellett keszuljek meloba, odaszaladt hozzam es azt mondta, hogy: "olyan aranyos vagy igy ilyen reggel koran" :))

Mondanom se kell milyen jol esett, pedig olyan kocos es almos szemu lehettem :))

32/L

2009. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy szültél nekem két csodálatos kislányt -> a férjem mondta, amikor a szülőszobában voltam
2009. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

":) Még senkit sem ennyire! <3"


Ezt az sms-t, aznap után kaptam, mikor nagyon kiborultam az egész életemmel kapcsolatban és rengeteget sírtam a barátomnak... este írtam neki sms-t, hogy ne haragudjon, nem akartam elrontani a kedvét, remélem nem utált meg a hisztijeim miatt...:

"Megutálni?Dehogyis.Ahhoz azért több kellene!:)Nem haragszom,de remélem nem akarsz gyakran okozni ilyen meglepetéseket!:)Aludj jól,és hidd el végre,hogy Szeretlek!"

2009. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

"Barátok vagyunk/ A barátom vagy"

Ez számomra a legszebb, amit valaha is hallottam, mivel nekem nincsnek barátaim, és magányos vagyok sokszor! Nekem ez nem mindennapi... Orok hálám érte Neki..:))

2009. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szuksége lesz rád meg fog találni..."

Ezt a telefonba mondta nekem valaki... Volt egy angol ismerosom, de én nem tudtam angolul, így egy barátjával beszéltem! Hosszú story..:)

Utolsó voltam megint

2009. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyd abba a sírást, vagy megharagszom."

Volt osztálytársam mondta, akit nagyon szerettem. Akkor jelenleg nagyon jól esett.


"Lehet, hogy szegények vagyunk, de én veled vagyok k*rva gazdag."

Remélem annyira nem kacifántos. Volt legjobb barátnőm mondta, mikor egy alkalommal nagyon maga alatt volt és megvigasztaltam.


"Értem már miért színes foltocska a beceneved. Te vagy az egyetlen kis színes folt az emberek életében."

Exem mondta egyszer, mikor ez volt a nickem msnen.


De a legszebbeket a mostani barátom mondta nekem, tőle annyi van, hogy fel se tudnám sorolni (:

2009. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislányom,aki sérült mondta a legszebbet:te vagy a világon a legjobb anyuka.Én persze bőgtem,mint egy csacsi.
2009. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
" Nélküled üres lenne minden, Nyuszifül!"
2009. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%

Jó csöcseid vannak

A magam módján szeretlek

Értékes ember vagy

Persze szebbeket is hallottam, de ettől az illetőtől kivételes jelentőségű volt

2009. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!