Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudom megnézni, hogy a...

Hogy tudom megnézni, hogy a Budai alsó rakparton milyen közlekedési táblák vannak?

Figyelt kérdés
Trafipaxal lefényképeztek de nem stimmel nagyon valami és utána akarok járni, hogy a Budai alsó rakparton a szabadság híd lábánál milyen tábla van.
2012. ápr. 21. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész és megnézed. :-) Ha igazad van nem buksz 30ezret, ha nincs akkor jó pár évig emlékezni fogsz, hogy milyen tábla van ott. :-)
2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz a választ de igazából ha még 30e ft lenne akkor még örülnék is de sajnos nem annyi.
2012. ápr. 21. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Mobil traffipaxot raknak ki időnként úgy néz ki mint egy régebbi lámpatest egy közlekedési tábla oszlopon vastag talppal,fehér színben.

Nincs sok tábla,elgurulsz arra és rájössz mi nem stimmelt.

2012. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
norcon esetleg megnézheted, de ott régebbi képek vannak, és abszolót nem mérvadó....
2012. ápr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért azt is be kell tudnod bizonyítani, hogy az adott szakaszon akkor nem volt ideiglenes sebességkorlátozás. Továbbá ha akkor hiányzott egy jelzőtábla, de azóta pótolták, nehéz lesz bizonyítanod az igazadat, kivéve, ha esetleg van a közút kezelőjének jegyzőkönyve a táblahiány észleléséről és a tábla pótlásáról (és a te eseted pont a két dátum közé esik). Amúgy meg ha nem 30-as tábláról van szó, akkor rongyolhattál rendesen a 30 000 feletti büntetés alapján... (Félre ne érts, néha nekem is vastag a cipőm talpa. :)
2012. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!