Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hugom meglokte, srac leutotte...

Hugom meglokte, srac leutotte ot egy uveggel. Ki a hibas?

Figyelt kérdés
egy szorakozo helyen egy srac leontotte a hugomat borral. hugom lehordta ot, mire a srac lek.rvazta. hugom meglokte ot. a srac elkapott egy pezsgos uveget es arcul utotte a hugom, a uveg szettort a fejen es keresztbe vagta az arcat. korhazba kerult ahol osszevarrtak ot. kijott a rendorseg es a sracot orizetbe vettek.kerdesem az lenne ki a hibas itt? jogilag ertem. ha birosagra kerulne a sor...
2012. ápr. 23. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy a srác a hibás. meg amúgy is, mekkora egy bunkó állat már, hogy fiú létére megüt egy lányt :O
2012. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan a fiú!

Nehogy már üveget törjön szét mások fején!

Egy igazi vadbarom lehetett az a gyerek.

2012. ápr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha birosagra kerulne a sor..."


Mi az hogy ha? Még polgári pert is inditsatok, pereljétek le a gatyáját.

2012. ápr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A srac a hibas. Egyertelmuen a lokeshez viszonitva veszelyesebb volt a tamadasa.


Jogasz ismerosom mondta, hogy ha megtamadnak akkor kozel azonos erovel vedhetem meg magam. Ertem azt megut vki, akkor nem ranthatok fegyvert es lohetem le.

De ha mar kessel jon nekem, es nagyon kozel van akkor talan elismerik jogos onvedelemnek ha lepuffantom...


Eleg necces ez a tema egyebkent, tekintve ha az en 50 kilomra nekemjon egy ketajtos szekreny akkor en szemely szerint nem hadakoznek kicsinalni az illetot akarmivel, meg ha egyenlotlen is a fegyvernem...

2012. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Egyik kezdte, másik leütötte.
2012. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!