Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
13/F vagyok, van xbox 360-om hozzá kérjek LCD tvét? mert most lenn a nappaliba tolom... és nincs saját tvém mert apum elkobozta, mert az ő monitorja bedöglött és a tvém jó monitornak is... :D vagy inkább xbox ra játékot? Ha igen akkor mit? :) vagy iphonet 3 g s-t ? vagy ipod-ot ? :D nem tudok dönteni mindegyik jól hangzik... szerintetek mit kérjek?

2012. ápr. 23. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talan egy könyvet kerj vagy lexikont. Erre meg nem gondoltal?
2012. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm könyvekből van elég.. van mit olvasnom...
2012. ápr. 23. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

TE VAGY AZ FIAM ???

HÚZZ A SZOBÁDBA TANULNI , TE BÜDÖS KÖLÖK !!

XBOX JÁTÉK , IPHON, IPOD, ÉS MIBŐL FIZESSEM KI A SZÁMLÁKAT ??


EMBEREK MILLIÓI ÉHEZNEK , ERRE MÉG NEM IS GONDOLTÁL MI???

2012. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként , BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :-)))))))))))
2012. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még soha nem olvastál.De, ha tényleg érdekel előbb utóbb szülők megunják, hogy ott ülsz a tvjük előtt, kérj egy sajátot ami nem muszáj, hogy a legújabb legdrágább legyen, nagyra értékelnék mondjuk még, hogy a kis balesetük, nem eszi ki őket a vagyonukból és kezd megérni ezért valami jó dolgot kér, valami kreatívat, ami lefoglalja, mert ahogy leírtad a konzolon kívül más nem nagyon érint és ez kicsit nagoybb gond, minthogy mit kérj.
2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kifelejtetted az LCD tvét :DDD amúgy köszönöm
2012. ápr. 23. 18:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem igazából olvasok vámpír naplót... és nem vagyok kocka... sokat vagyok haverokkal.. :D
2012. ápr. 23. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Mint mondottam volt még ezek szerint soha nem olvastál, Vámpírnaplók? Egy tinilányok kedvence, semmit mondó történetre pazarlod az időd. Akkor kezdj hozzá valami jobbat is olvasni én 13 éves koromban, a Gyűrűk Urát olvastam ki, de ez más tészta, én kicsit többet olvastam akkor és régebben, is, mint más korosztályom beli.
2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérj egy gitárt!
2012. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérj apádnak monitort...
2012. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!