Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha altatot veszunk be meghalun...

Ha altatot veszunk be meghalunk? Marmint ha sokat. Es ha mas gyogyszert attol nem lesz semmi bajunk? . Persze abbol is sokra gondolok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ugyanúgy kárt okozhat bármilyem gyógyszer túladagolása, de amúgy ha elolvasod egy gyógyszer betegtájékoztatóját akkor, a legtöbb dolgot megtudhatod.
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adagold túl a hashajtót elég szar élmény lesz
2012. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok tul adagolni semmilyen gyogyszert csak ugy erdekelt a kerdesem:P
2012. ápr. 25. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőtől bajod lesz,de nem ugyanúgy.Az altatótól csak simán elalszol,majd légzésbénulásban meghalsz.Ha más gyógyszereket veszel be összevissza,akkor remegés,hányás,mindenféle bajod következik.Írtó szar.Én 15 évesen próbáltam.Majdnem kiszáradtam,de itt vagyok.Semmi értelme nem volt.Nem ajánlom senkinek.
2012. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!