Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van élet a halál...

Szerintetek van élet a halál után? Mármint úgy értem hogy ha meghalunk utána ugyanúgy látjuk a világit mint előtte amikor éltünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Húha sokan unatkoznak úgy látom. Túl sok szellemekkel suttogót nézel. az embereknek muszáj hinni valamiben mert nem tudják elképzelni, hogy a halál után nincs semmi, ezért kitalálták maguknak a 3 helyet ahová csak kerülhetnek: a poklot a tisztítótüzet és a mennyországot. Az oda vezető utat pedig a fényen keresztül teszik meg. Ez szép és jó lenne, de gondolkodjunk reálisan. A lélek is csak egy kitalált dolog, a szemeddel látsz, a füleddel hallasz, a szíved tart életben és az agyad fogja fel az ingereket (fájdalom, szerelem, vidámság, szomorúság) és így összetettben úgy gondolják, hogy ez a lélek. Csak mi van ha az agy elpusztul. Tulajdonképpen semmi. Ha az agyad nem működik, akkor nincs semmi. Nem tudsz gondolkozni, nincs szemed amivel láss és nincs füled amivel hallj. Ez fizikai képtelenség lenne.
2012. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
halál után enyészet van...
2012. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halál után újraszületés van.

Egy ideig még látjuk a töbieket, sőt halljuk a gondolataikat is, aztán tovább állunk.

2012. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Íjj utolsó!! Legalább ne írtad volna le..-.-
2012. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond mégis mivel látod és hallod őket, ha már meghaltál? Mert ilyenkor nem csak a szíved áll le hanem az agyad és ha az leáll akkor vége van. Elképzelhető, hogy az embernek vannak emlékei például ha vissza élesztették, mert csak a szíve állt le és az agya még működött, ezért lehet, de ha már meghaltál végleg akkor vége van. Mégis mivel hallanád és látnád a másikat? Újjászületés mi? -.- Hát akkor én egy ló akarok lenni!! xD
2012. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halál után nincs semmi. Amikor alszol mélyen úgy hogy nem álmodsz tudsz magadról??? Mert én nem csak akkor ha felébredek. A halál is ilyen nem fogsz tudni magadról azt se hogy léteztél. Viszont energiád az megmarad ami valahova elmegy vagy átalakul. Tehát én úgy gondolom hogy ez az energia felelős az öntudatért, tehát ha meghalsz nem fogsz tudni magadról viszont ez az energia átmegy mondjuk egy újszülöttbe aztán lehet azt mondani hogy következő élet. De attól még erre a mostani életre nem fogsz emlékezni. És sztem. nem is baj.:D:D
2012. szept. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!