Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hely Farmos?

Milyen hely Farmos?

Figyelt kérdés
Szeretnek informaticiokat kerni aki ismeri Farmost,hogy milyen hely?Biztonsagos?sok a Roma?
2012. ápr. 27. 18:15
 1/1 delusion ***** válasza:

Egy teljesen átlagos település, nincsenek szuper dolgok, de borzalmasak sem.


Emberek: Szerintem nem sok roma van, bár én nem Farmoson, hanem mellette élek (éltem). Élnek rokonaim ott, nem érték őket különösebb atrocitások. Voltam már többször is éjszaka ott szórakozni, nem volt gáz. Valami 3000-4000 embernek ad otthont.


Közlekedés: Cegléd 20-25km között valahogy, Budapest kb. egy óra vonattal, rosszabb esetben másfél, Szolnok fél óra. Jászberény kb. 15-30 perc között lehet valahogy kocsival. Egy pár távolsági busz érinti Farmost (Mátra és/vagy Agria volán, nem tudom már), helyközi buszok: ha nem változott azóta, akkor Cegléd-Tápiószele-Farmos-Nagykáta vonalon mennek.


Lehetőségek: biztos vannak, de egy egyszerű községről beszélünk.


Látnivalók, épületek: gondolom pár tanösvény és túraútvonal, talán valami régi kúria is van ott. Ovi van, suli van, kisebb nagyobb vendéglátóegységek adottak, gyógyszertár, rendelő stb. nyilván adott.


Valami konkrétabbra vagy kíváncsi, írj...

2012. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!