Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fogják kiadni a Naruto...

Halibel kérdése:

Mikor fogják kiadni a Naruto Shippuden részeket kötetekben magyarul?

Figyelt kérdés
Nagyon le vagyunk maradva, még csak most jelent meg a sima Naruto 15. kötete :((((

2012. ápr. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Soká.
2012. ápr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az anime érdekel vagy a manga? A mangát már kiadták régen, az animét meg egyenlőre japán szinkronnal, magyar felirattal nyomják.. Elvileg nyáron már az animax is adja a shippuu-t, azt már biztos magyarul lesz:))
2012. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az animét nem nézhetem :'(

Most amúgy úgy csinálom, hogy a sima részek tartalmát tudom, meg régen néztem is, és a köteteit ahogy megjelennek, megveszem :)

A shippudent pedig olvasom a neten, csak úgy nem olyan igazi... Mert angolul már megjelentek a shippuden részek is, júniusba fog a 46. kötet. Amúgy kiszámoltam , mire megjelenik a shippuden eleje körül, 18 leszek -.-

Most 13 vagyok :( :D

2012. ápr. 28. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok:D

Miért nem nézheted az animét? Így még várhatsz egy darabig xd

2012. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátba írtam :)
2012. ápr. 29. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Igen, de naruto-kun.hu -n fenn vannak 21-589. fejezetig a manga ha arra gondltál. [link]
2012. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!