Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto/Naruto Shippuuden-cospl...

Naruto/Naruto Shippuuden-cosplay ötletek? (bővebben infók lejjebb^^)

Figyelt kérdés

Akárkit mondhattok a Narutóból. Komolyan. Főbb karaktert - akit valamiért hanyagol a cosplayezők tömege -, fillerszereplőt, öreget, fiatalt, fiút, lányt, satöbbi. (Jó, állatot ne, mert azért nem szívesen lennék mondjuk Gamatatsu.. xD) A lényeg, hogy ha conra mennék, ne legyen belőlem millió. :D (Szóval, kérlek, azt ne mondjátok, hogy Sasuke, mert... Ő elég népszerű. :D)

Annyit írjatok, amennyi csak eszetekbe jut, hogy tudjak válogatni! (A sok válasz közül tuti, hogy találok olyat, aki tökéletes lesz. :))


És még valami. Aki volt már conon, meg tudná mondani, hogy úgy kábé hány Tentennel futott össze? :D (Azt tervezem, hogy ő lesz az első valaki, akinek hivatalosan is beöltözöm. Feltéve, ha nincs belőle olyan nagyon sok.)


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. :)



2012. ápr. 22. 03:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Basszus, elrontottam a kérdést. :D Na mindegy. Látszik, hogy késő van.^^

A csodaszép, ötletes válaszokat viszont továbbra is várom. :D (Természetesen közben kikapcsolom a gépet, alszom, meg ilyenek.. :D)

2012. ápr. 22. 03:17
 2/5 SoundscapeToArdor válasza:
Tentent én most nem láttam. :D De nem volt Ino sem (akit annak hittem kiderült, hogy sexy no jutsus Sasuke), Shikamaru meg Jiraiya sem. Meg Kankurot sem láttam. :)
2012. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Óóó, köszönöm! :D :D (Tök jó, mert a fiatal Jiraiyának és Kankurónak való beöltözésen is gondolkodtam. xD)

Ha esetleg még visszajönnél, meg tudnád mondani, hogy Sai volt-e? (Ő is elég esélyes, és már egy csomó minden kész van hozzá. :DD)

2012. ápr. 24. 15:27
 4/5 anonim válasza:
én eddig ösz-visz 2 con-on voltam de egyiken sem láttam Sai-t am Ino-ból elég sok szokott lenni szal azt inkább ne és Tentenből még én sem láttam eddig 1-et se, amúgy még lány Kibát ajánlanám neked mivel: egyszerű
2012. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Sai- és Tenten-jelmez készülget, de akkor eszembe vésem még a lány Kibát. :D (Úgyis ez a drága Inuzuka a kedvenc szereplőm, tehát ez így iggggen király. :D <3)
2012. jún. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!