Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb egy...

Hogy lehetnék nyitottabb egy idegen társaság közt?

Figyelt kérdés

gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy pl. csak 1 embert ismerek egy idegen társaságban. Mindenki nagyon jó fej szokott lenni, sokat nevetek rajtuk, de én egyszerűen nem tudom hogyan csatlakozhatnék hozzájuk...

Én is szoktam hülyéskedni és akit már elég jól ismerek azokkal nagyon jól kijövök és sokat nevetünk együtt, de ilyenkor nem találom a közös témát és folyton szóba ejtik, hogy milyen csöndes vagyok mondjak már valamit... és ilyenkor annyira elszégyellem magam, hogy még jobban feszült vagyok és egy szó se jön ki a torkomon :(


2012. ápr. 27. 21:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy barátkozok a lekönyebben ha pl. 3man vagyunk és az egyiket elég jól ismerem
2012. ápr. 27. 21:29
 2/2 BAMBI 11 válasza:
Próbálj be illeszkedni és ha van olyan téma amihez te is hozzábírsz szólni akkor tegyed meg , próbálj barátkozni ismerkedni úgy hogy oda mész és köszönsz beszélgessetek ismerjétek meg egymást és illeszkedj be ennyi az egész légy jófej barátságos!
2012. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!