Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan léteznek olyan...

Komolyan léteznek olyan emberek, akik elhiszik, hogy valaki a játékoktól válik pl. gyilkossá?

Figyelt kérdés
Sajtó oké, hogy felhozza ezt mindig, mert nagy téma, sok pénz, de ezt ők sem gondolhatják komolyan.
2012. ápr. 28. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
De, ez is egyfajta fanatizmus. A játékok képesek előhozni egyesekből a rejtett vadállatot. Vagy a sör. Vagy a barátnő. Vagy bármi más. De a barátnők ellen mégse tiltakozhatnak...
2012. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
lófszt..azt,aki gyilkolni akar megteszi anélkül is!!
2012. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Én arra gondolok, hogy ezt látom, hogy ott lelőnek valakit, akkor ugyanezt megteszem, amit te írsz az meg inkább az agresszió növekedésével van kapcsolatban (tehát érted). Bár mondjuk igaz, mindkettő esetet felszokták hozni és egyik sem igaz.

2012. ápr. 28. 00:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont ez benne a lényeg. Aki öl, az mindegy mivel játszik, ha ölni akar.

Én szeretek időnként a lehető legvéresebb, legkegyetlenebb játékokkal játszani, direkt azért, hogy lássam a szenvedést. Nem kell hozzá agresszív kedvben lennem, egyszerűen csak jól esik. Viszont az életben soha nem akartam bántani senkit, minden konfliktust szavakkal igyekszem megoldani, és semmilyen irányba nem mozdított el a virtuális vérengzés. Az esetleges kötözködőknek előre mondom: nincs nyuszi természetem, sem elfojtott agresszióm, és pszichológusra sincs szükségem. Egyszerűen tudom minek hol a helye, tudom mi valóság, és mi nem.

2012. ápr. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Létezhet ilyen.Ha valaki könnyen befolyásolható,labilis mentalitású,nincsenek sikerélményei,az elhitetheti magával,ha gyilkol,akkor híres lesz.

A filmeknek,reklámoknak nagy a hatása,csak nem mindenkire egyformán.

Főleg a fiatalokra lehet nagyobb hatással.

2012. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen agresszív játékok csak mint rizikófaktor jelennek meg.

Egy normális ember nem lesz tőlük gyilkos.

De az akinek alapból gyilkos hajlamai vannak bekattanhat egy-egy ilyen játéktól.


//amikor GTA-val játszottam sokat akkor volt hogy kicsit bekattant az agyam és fura volt hogy amikor autóban ülök rendesen vezetnek a rokonok xD de jó hogy nekem nem volt akkor még jogsim//

2012. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több az erőszakos életszerűbb film a mozikban mint az ügyességi akció játék..szal a család elmegy a moziba az avatar elé sokkal több az indulat a halál esett mint egy sima pc játkéban!!!!hagyumaa
2012. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

De akkor már megvan a cél, a játék max az eszköz, ami tök véletlen, mivel bármi más is lehet, szóval nem a játék hibája, az az áldozat kb.

2012. ápr. 28. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősom aki a cuunter strike-tol gyilkolt
2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!