Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy üveges...

Hogyan lehetne egy üveges ajtót (sokszázezer forint befektetése nélkül) átláthatatlanná tenni?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok,de most - a nővérem miatt- egy hatalmas áldozatot kell hoznom, ő veszi birtokba és fogja bitorolni(és várhatóan - a kicsapongó,zűrös életvitelét ismerve - rommá varázsolni a mintegy fél-egy év alatt a lakásomat).


Ezidő alatt én anyuékkal kényszerülök összebútorozkodni(albérletet nem engedhetek meg magamnak, még megosztva sem), viszont anyu élettársa olyan, hogy mindenbe beleszól, és pontosan tudom, hogy ezt nem fogja tudni megállni, így pl.abba is bele fog szólni, hogy meddig vagyok fenn(értsd: ébren)


30 (azaz harminc) éves vagyok, szóval nem vagyok már gyerek. Ezért kérdezem a kérdést.


Kérdés: hogy lehetne egy üveget megfüstölni, füstüveggé alakítani, annélkül, hogy ennek megcsinálásából egy mesterember annyira meggazdagodna, hogy utána az általam fizetett pénzből utazna a Maldív-szigetekre...



2012. ápr. 28. 21:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ajtó kerete természetesen fa, méghozzá natur fa(ami pácolásra került még évekkel ezelőtt,amikor beköltöztünk)
2012. ápr. 28. 21:10
 2/10 anonim válasza:
Tapéta boltba lehet kapni üveg matricát méterre... nem tudom van-e füstös, de esélyes... viszont a sima öntapadós tapéta is tuti felragad az üvegre és abból rengeteg minta meg szín van... ha ügyes vagy Te is simán fel tudod ragasztani. :)
2012. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Veszel olyan fóliát, amit az autók üvegeire szokás ragasztani. Létezik mindenféle színben és árnyalatban.
2012. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mi ennek a tisztességes neve? Mégse mondhatom a boltban, hogy kérek fóliát?!?!

Még kezembe nyom a nő egy alufóliát, én pedig vagyok olyan szangvínikus, hogy elgyepálom vele... ezt pedig nem akarom!!!

2012. ápr. 28. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Leginkább autósboltban keresd, sötétítő fóliaként.
2012. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mekkora összegre számítsak? Ezrekre? Tízezrekre?
2012. ápr. 28. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha neked saját lakásod van,akkor miért engeded oda a nővéredet? Miért nem ő költözik a szüleidhez?
2012. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nővéremnek is volt saját lakása, de most eladta, van 30.000.000 forintja és bődületes mennyiségű holmija (nagyságrendileg 10 kamionnyi), ezt akarja berakni hozzám,60 m2-re.Emiatt kényszerülök én anyuékhoz, akik viszont a korom miatt(megismétlem, idén leszek 30) nem akarom, hogy cirka fél évig,amíg ezt a bődületes mennyiségű holmit a nővérem elrendezi, belelássanak mindenembe...
2012. ápr. 28. 22:05
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenembe= én is szoktam meztelen lenni fürdéskor, stb meg olyan dolgokat csinálni,amihez a szülőknek az égvilágon semmi köze... és harmadszor is megismétlem, nem vagyok gyerek, 30 múltam...
2012. ápr. 28. 22:07
 10/10 intrepid ***** válasza:
Valami függöny nem jutott eszedbe? Valami textil, amelyik szimpatikus, vasedényben lehet ilyenekhez karnisfélét kapni amit az ajtóra szerelsz, és már nem látnak be, bármikor megszüntetheted, olcsóbb mint a fólia. Ha ezután is személyes segítségre van szükséged, én szívesen segítek, és nem vagyok mohó, csak a Cote D Azurro-ra mennék nyaralni.:D
2012. júl. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!