Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabad cigizni az utcán?

Szabad cigizni az utcán?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nem szabad ilyen meg olyan megállókba,de simán az utcán szabad?
2012. ápr. 28. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen szabad.
2012. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. ápr. 28. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

De ha vannak más emberek a környezetedben, akkor ne tedd! Pl ha utcán megelőzöl egy másik embert, akkor pofátlanság odafüstölni. Vagy Ha csak bárhol a közeledben van más, és odafújja a szél, akkor se.

Otthon cigizz, ott nem zavarsz másokat!

2012. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsónak üzenem, hogy szerencsétlen szüleim egész nap az utcán dolgoznak. És kövezd meg őket, dohányoznak. Na? Idióta. Borzalmas,hogy ismételten két külön fajként kezeljük a dohányosokat és a nemdohányosokat, pedig ez csak egy szokás. HAHÓ!
2012. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát persze:)

Ha az utcán nem szabadna, akkor mi értelme lenne külön a megállókban tiltani?:)

2012. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

"Az utolsónak üzenem, hogy szerencsétlen szüleim egész nap az utcán dolgoznak. És kövezd meg őket, dohányoznak. Na? Idióta. Borzalmas,hogy ismételten két külön fajként kezeljük a dohányosokat és a nemdohányosokat, pedig ez csak egy szokás. HAHÓ!"

A dohányosok és a többi ember azt csinálnak magukkal, amit csak akarnak. De engem és másokat ne mérgezzenek már vele.

2012. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szólj a BKV-nak, az autósoknak és a gyáraknak, hogy ne mérgezzék már a pici tüdődet. Csak jelzem, hogy a város levegője sokminden miatt koszos és attól,hogy egy embert kikerülsz, mert cigi van a kezébe, még ugyanazt az undorító levegőt szívod be. Nem mellesleg pedig a dohányszag is olvad a levegőben, ergo akkor is benne lesz, ha itthon elszívok egy dobozzal és kinyitom az ablakot. Te idióta.
2012. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!

Köszönjük mélyenszántó és emberséges hozzászólásodat. Köszönjük a kifogásaidat, amikkel a gyengeségedet próbálok leplezni. Sikertelenül. Ahogy nagyon szépen és ügyesen leírtad, az emberek teszik azt, ami mérgezi a levegőt. Te is egy ember vagy, ha nagyon nehéz is ezt elfogadni. Az is ember, aki melletted sétál az utcán. Te dohányzol, ő nem, akkor ne tukmáld rá. Ha egy részeg szájon vág, akkor ugye te is elfogadod, hogy ja, hát ő ilyen. Én nem bántom a dohányosokat, mert vannak köztük nagyon okosak és illedelmesek, akik felfogják, hogy én nem kérek abból a fertelmes bűzből. Nem velük van a baj, hanem az olyanokkal, akik nem képesek érett ember módjára viselkedni és gondolkodni. Akik úgy vannak vele, hogy bizony nekik bármit szabad, mert ők ők, és ez bőven elég indok. Ha valaki pedig nem ért egyet, azt letudják egy sértéssel, mert ennyire képesek. Szomorú. Kérlek, ha valaki pofán köp a butaságaid miatt, majd emlékezz a saját szavaidra és mentalitásodra. Ha ez nem elég az elfogadáshoz, akkor a hiba talán nem azokban van, akik nem kérnek kátrányszagodból. Köszönöm, hogy ezt elolvastad. Nem, ne reagálj, tudom mit fogsz írni, és az én anyámat, hogyne.

2012. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen folytatnám a bennem ragadt gondolatok okán, de ez nem az a felület, ami elbírja. Nagyon örülnék neki, ha írnál egy privát üzenetet és reagálhatnék az általad írtakra.
2012. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akármennyire okosnak tűnik ez a sok hozzászólás, elég végiggondolatlan.. még ha külön is rakjuk a dohányost és a nem dohányost,és ezek értelmetlen hacacáréját, függetlenül attól hogy minden más mérgezi a levegőt, akkor az akit annyira zavar a dohányfüst maga, és nem akarja magát mérgezni, gondolom nem használ hűtőt( tele van ammóniával) nem használ autót (had ne mondjam) nem fűt (szé-dioxid stb) sorolhatom még... de attól hogy egy kormány vagy egy új trendi világnézet ki akarja taszitani a dohányosokat ezért meg azért (aminek smemi köze nincs az egészségünk megörzéséhez megsugom, különben be is tiltanák,az alkohollal az élen, ami sokkal több halálesetet okoz..)a kávéval folytatva, nem kell hogy beleivódjon ez a tudatlan emberekbe. gusztustalan mérgező világban élünk amit leamortizáltunk már teljesen, és ha erre bűnbaknak egy "filozófus" a dohányosokat találja meg miközbe tudattalanul ő ugyanugy mérgez minket (!) azt áldani tudom bőseggel...
2012. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!